Putiną nušalinti pareikalavę rusų politikai sulaukė jėgos struktūrų žinutės: ateikite, reikia pabendrauti

Rusijos antrojo pagal dydį miesto Sankt Peterburgo savivaldos deputatai, viešai apkaltinę šalies prezidentas Vladimirą Putiną išdavyste, sulaukė šaukimų atvykti į policijos skyrių. Jiems gresia baudos už „kariuomenės vardo diskreditavimą“.

Rugsėjo 8-ąją šeši Smolnio tarybos Sankt Peterburge surašė ir patvirtino balsavimu, bei išsiuntė Rusijos Dūmos deputatams kreipimąsi, kuriame V. Putinas kaltinamas valstybės išdavyste. Jų teigimu, paskelbta „spec. karinė operacija“ neatnešė užsibrėžtų tikslų, o atvirkščiai, pražudė rusų karius, sugriovė Rusijos ekonomiką, nulėmė NATO plėtrą rytuose ir Ukrainos apsiginklavimą.

Rugsėjo 9-osios rytą vienas iš viešą laišką pasirašiusių municipalinių politikų Nikita Juferovas savo „Twitter“ paskyroje paviešino telefonu gautą policijos kvietimą apsilankyti nuovadoje. „Vienok, greitai!“ – sureagavo jis. Jo teigimu, žinutę apsilankyti nuovadoje jis gavo telefonu.

Viso septyni deputatai ir jų advokatai atvyko į policijos poskyrį. „Current Time“ skelbiama, kad penkiems savivaldos tarybos nariams buvo iškeltos administracinės bylos „dėl kariuomenės diskreditavimo“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer