Putino kariai susimovė: 5 milijonų vertės raketa smogė viešąjam tualetui

Putino pajėgos patyrė didžiulį pažeminimą po to, kai jų 5 milijonus eurų kainavusi balistinė raketa, paleista į Odesą, padarė žalos tik vienam dalykui – viešajam tualetui paplūdimyje.

Juodosios jūros uostas Odesoje yra itin svarbus Ukrainos ekonomikai ir šiuo metu yra Rusijos jūrinėje blokadoje. Pats miestas yra itin svarbus taikinys ir jau kurį laiką yra smarkiai bombarduojamas.

Tačiau panašu, jog rusų generolai susipainiojo taikiniuose ir netyčia subombardavo visiškai niekuo dėtą viešąjį tualetą Odesos paplūdimyje. Tualeto sunaikinimą patvirtino Ukrainos pareigūnai.

„Į Odesos regioną, panaudojus lėktuvą, vėl smogė raketa. Buvo sunaikintas paplūdimio tualetas. Išskyrus negrįžtamai pažeistą agresoriaus reputaciją, daugiau niekas nenukentėjo“, – rašoma pranešime.

Internautams ši situacija kaip mat pasirodė komiška. Ukrainos karo žurnalistas Mykolas Vorobjovas rašė: „Rusų balistinė raketa, kainavusi 5 milijonus eurų ką tik smogė viešajam tualetui Odesos paplūdimyje.

Ar žinote kokią nors geresnę karinę investiciją?“

„Ši sėkminga ataka tikrai palauš 35-ąjį Ukrainos Odesos viešojo tualeto batalioną, svarbią Ukrainos krantų apsaugos dalį“, – šmaikštavo kitas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer