Radžis atskleidė, ką veiktų, jei nebūtų dainininkas: „Tai – mano hobis“

Neseniai savo gimtadienį atšventęs dainininkas Radži šiemet minės ir kitą svarbią progą – savo 15 metų scenoje sukaktį. Tiesa, jo kelias į muziką prasidėjo ir dar anksčiau, o pirmojo savo pasirodymo vyras nepamiršta iki šių dienų. Ir vis dėlto, jei nebūtų atlikėjas, yra viena veikla, kurią Radži mėgautųsi kone taip pat… Apie visa tai atlikėjas papasakos jau šį trečiadienį, TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.

Šiandien Radži netrūksta publikos simpatijų – tą įrodo ne tik jo gerbėjai, bet ir ne vienas laimėtas TV projektas.

Vis dėlto patikėti tuo, kad scenoje yra jau tiek metų, sunku net ir jam pačiam. „Galvoju, kur praėjo tie 15 metų?“ – atvirai laidoje stebėsis jis.

Tiesa, pirmasis jo pasirodymas, kurį išvys ir visi laidos žiūrovai, įvyko ir dar anksčiau – 1998-aisiais, konkurse „Dainų dainelė“.

„Tą jausmą prisimenu ik šiol. Bet dabar, prieš išeidamas į sceną, aš jaudinuosi labiau. Tada man niekas nerūpėjo – man buvo tas pats. Mane sulaikydavo tik tai, kad globėja sakydavo, jog jei blogai padainuosiu, nesives manęs į namus (juokiasi). Todėl viską dariau taisyklingai. O ir šiaip, visuomet svajojau nusilenkti taip, kaip Stasys Povilaitis. Todėl ten, pabaigoje, taip ir nusilenkiau“, – apie šį pasirodymą pasakos atlikėjas.

Tokios pastangos nenuėjo veltui – už sudainuotą kūrinį mažųjų talentų konkurse, Radži pelnė specialų žiūrovų simpatijų apdovanojimą. Prizas – net 24 bėgius turintis dviratis!

„Tačiau jau po dviejų dienų jį iš manęs pavogė. Kadangi tuo metu dar nemokėjau važiuoti dviračiu, jį išbandęs, vėliau padėjau prie medžio. Tuo ir baigėsi – atsisukau, o dviračio jau nėra“, – laidoje besijuokdamas pasakos Radži.

Tiesa, ne visi dalykai mokykloje jam sekėsi taip pat puikiai, kaip dainavimas. Pasak Radži, ypatingais jo gebėjimais ypač „džiaugdavosi“ matematikos mokytoja.

„Prie vieno pridėjęs vieną, visuomet gaudavau 11. Visą laiką! Matematika man sekdavosi labai gerai“, – nepraleis progos pašmaikštauti Radži.

Ir nors dabar savo kūriniais džiugina tūkstančius šalies gyventojų, Radži laidoje atskleis ir tai, kuo mielai užsiimtų, jei nebūtų muzikantas.

„Vairuoti – mano hobis. Jei nedainuočiau, tuomet tikrai vairuočiau. Galėčiau vairuoti ir fūras, ir taksi, jei kada prireiktų“, – sakys jis, ir netrukus pridės, kad labiausiai jam patinka „Mercedes-Benz“ markės automobiliai.

Atviros Radži istorijos ir archyviniai kadrai – jau šį trečiadienį, laidoje „Gero vakaro šou“, 20 val. per TV3!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer