Rusijos mobilizuotųjų dalinyje kilo maištas: negavo žadėtų pinigų

Rusijos „Telegram“ kanaluose skelbiami vaizdo įrašai iš Uljanovsko karinio dalinio, kur šauktiniai paskelbė boikotą ir išėjo į karinio dalinio aikštę dėl neišmokamų žadėtų „kompensacijų“ už dalyvavimą karinėje Vladimiro Putino aferoje.

„Baza“ šaltiniai skelbia, kad susitvarkyti su nepatenkintais rezervistais buvo išsiųstas „Rosgvardijos“ būrys. Netrukus nepatenkintuosius pavyko šiaip taip nuraminti – galimai karininkams pavyko įtikinti, kad greitai jie sulauks žadėtų pinigų.

Vaizdo įraše matyti daugiau nei šimtas vyrų karinio dalinio aikštėje, skanduojančių „Vienas už visus – ir visi už vieną“. Kiek anksčiau jie išplatino vaizdo įrašą – kreipimąsi, kuriame skundžiasi taip ir negautomis išmokomis.

„Mes, rizikuodami savo gyvybėmis, einame į tikrą mirtį dėl mūsų saugumo ir taikaus gyvenimo! Mūsų valstybė atsisako mokėti mums 195 tūkst. rublių (apie 3,2 tūkst. eurų) išmokas, kurias mums pažadėjo prezidentas Vladimiras Putinas! Kam mums tada mums eiti kariauti už šią valstybę, palikus šeimas be palaikymo?! Mes atsisakome dalyvauti „specialioje karinėje operacijoje“ ir sieksime teisingumo, kol mums neišmokės piniginių lėšų, žadėtų mūsų valdžios, įskaitant jos vadovą, Rusijos Federacijos prezidentą!“ – „Meduza“ cituojami Rusijos rezervistai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer