Rusijos parlamentaras sugalvojo „fantastinį siužetą“: siūlo pagrobti NATO šalies ministrą

Aukšto rango Rusijos parlamentaras pasiūlė Ukrainos teritorijoje pagrobti NATO gynybos ministrą ir pristatyti jį į Maskvą apklausai, rašo „Sky news“.

Apie tai jis kalbėjo pirmadienį, duodamas interviu valstybinei Rusijos televizijai „Rossija-1“. Tai rusų parlamentaras Olegas Morozovas, priklausantis partijai „Vieningoji Rusija“. Pirmą kartą į Rusijos parlamentą jis buvo išrinktas 1993 m.

Interviu jis kalbėjo, kad pagal jo sugalvotą „fantastinį siužetą“, kuris nors NATO šalies gynybos ministras, besilankantis Ukrainoje, turėtų būti nugabentas į Rusiją ir ten apklaustas dėl to, kokius „nurodymus“ Vakarai davė Kyjivui.

O. Morozovo nuomone, Vakarų ginklų tiekimas Ukrainai kelia tiesioginę grėsmę Rusijai ir gali priversti Maskvą peržiūrėti savo tikslus.

„Žinote, galbūt tai yra fantastinis siužetas, kurį aš mąstau, kad netolimoje ateityje, kažkuriuo etapu, kurios nors NATO šalies gynybos ministras traukiniu nuvyks į Kyjivą pasikalbėti su (Ukrainos prezidentu Volodymyru – aut. past.) Zelenskiu“, – kalbėjo jis.

„Bet jis ten nepatektų. Ir pabūtų kur nors Maskvoje“, – tęsė O. Morozovas.

Prokremliška laidų vedėja Olga Skabejeva patikslino, ar parlamentaras omenyje turi ministro pragrobimą.

„Taip. Ir tada išsiaiškintume, kas kokį įsakymą davė, kas už ką konkrečiai atsakingas“, – jai atsakė O. Morozovas.

„Tai nėra toks mitinis vaizdas. Dabar pasaulyje galioja naujos taisyklės. Tegul visi tie gynybos ministrai, susirinkę Kyjive, truputį pagalvoja, kaip būtų atsibusti Maskvoje“, – teigė jis.

Kyjive nuo karo pradžios lankėsi nemažai Vakarų politikų, siekiančių išreikšti solidarumą su Ukraina. Į Kyjivą vyko tokie politikai kaip JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas, JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas, EK pirmininkė Ursula von der Leyen bei daugybė kitų Lietuvos bei užsienio politikų.

Minėtoji „žurnalistė“ O. Skabejeva yra Vakarams gerai žinoma Rusijos propagandistė, ne kartą pagarsėjusi savo prokremliškais pasisakymais. Paskutinį kartą tv3.lt apie šios propagandistės mintis rašė pirmadienį.

O. Skabajeva savo laidoje valstybinėje televizijoje pareiškė, kad Rusijai reikia „demilitarizuoti“ ne tik Ukrainą, bet ir visą NATO.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer