Rusų kariams Zaporožės srityje nebeparduoda alkoholio: prisigėrę rengia „netikras“ kautynes

Rusų kariai taip girtauja, kad kaip prevencinė priemonė buvo įvestas draudimas parduoti alkoholinius gėrimus (įskaitant alų) Rusijos Federacijos kariškiams Mykhailivsko ir Rozdol bendruomenių teritorijose, skelbia UNIAN.ua

Dėl masinio Rusijos kariškių girtavimo laikinai okupuotose Zaporožės srities teritorijose bandoma uždrausti jiems prekiauti alkoholiu. Tai pranešė Gynybos ministerijos Vyriausiasis žvalgybos direktoratas.

Kaip pažymi žvalgybininkai, okupantų dalinių, esančių laikinai okupuotose Zaporožės srities teritorijose, personalui būdingas piktnaudžiavimas alkoholiniais gėrimais, o vėliau dėl to daroma daug drausmės pažeidimų.

„Padaugėjo atvejų, kai išvykstama iš tarnybos vietų, šaudymo vietose kariai būna neblaivūs, pažeidžiamos ginklų naudojimo taisyklės, įvyksta nelaimingi atsitikimai kelyje, kai kariai yra neblaivūs“, – pranešė žvalgyba.

Žvalgybos duomenimis, Rusijos Federacijos Rosgvardijos kariuomenės komendantūra ir Mykhailivsko bendruomenės vadinamoji „karinė-civilinė administracija“, kuriai vadovavo vietinis koloborantas Ivanas Suško (prieš karą jis buvo profesionalus Kalėdų Senelis) buvo priversti įsikišti į situaciją.

Kaip pranešė UNIAN, liepos 4 dieną tapo žinoma, kad Rusijos kariai Zaporožėje rengia „netikras“ kautynes ​​su Ukrainos ginkluotosiomis pajėgomis, kad nepatektų į frontą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer