Rusijos puolimas Vuhledare baigėsi sutriuškinimu: bėgdami rusai negailėjo net savų

Rusijos propagandiniai karo korespondentai lieja tulžį ant karinės vadovybės, kuri „palaidojo“ šimtus rusų karių Avdijivkos ir Vuhledaro puolimo metu. Informaciją apie triuškinantį Rusijos dalinių pralaimėjimą patvirtino ir buvęs smogikas, FST karininkas I. Girkinas.

UNIAN cituojami rusų karo korespondentai skelbia, kad Ukrainos kariuomenė sunaikino „šimtus priešų“ (tikslus skaičius nėra žinomas dėl sunaikintos technikos kartu su joje buvusiais kariais, – red. past.) ir apie 30 šarvuočių ar tankų. Skelbiama, kad į ukrainiečių „mėsmalę“ pateko Rusijos Ramiojo vandenyno 155-oji jūrų pėstininkų brigada, kuri jau anksčiau buvo faktiškai sunaikinta mūšių prie Pavlovkos metu, o dabar – pasipildžiusi mobilizuotaisiais – dar sykį prie Avdijivkos ir Vuhledaro.

Prie Vuhledaro visiškas p****c… Mažiausiai 30 vienetų neteko technikos, bėgioja degantys tankistai ir realiame gyvenime atkartoti filmo „Skaistykla“ (1997 m. rusų filmas apie karą Čečėnijoje) vaizdai – savus karius traiškantys šarvuočiai“, – „Ukraina online“ cituoja vieną iš rusų karo reporterių.

Su žemėm Rusijos karinę vadovybę maišė ir buvęs FST agentas Igoris Girkinas (Strelkovas), dar 2014-2015 m. užėmęs svarbias pareigas puolimo Ukrainos rytuose metu. Rusijos generolus jis vadino „kretinais, kurie taip ir nepasimokė iš beveik metus trunkančio karo“.

Jis patvirtino telegramo kanaluose sklandančią informaciją, rusų karo korespondentų pranešimus apie didžiulius nuostolius. I. Girkino teigimu, ukrainiečiai tiesiog sušaudė didelę karių ir karinės technikos koloną.

I. Girkino teigimu, Rusijos kariuomenės vadai išsiuntė pėstininkus užimti miesto be normalaus artilerijos (kuri šaudė „netiksliai“) ir tankų („baimintasi minų“) palaikymo.

Rusijos statytinis Donecko srityje Denisas Pušilinas tuo metu skelbia, kad „pavyko užimti pietinę Vuhledaro dalį ir netgi paskelbė apie gyventojų evakuaciją į okupuotos teritorijos gilumą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer