Rusų raketos vidurio Ukrainoje pražudė 3 vaikus, 2 berniukų kūnai dar neatpažinti

Ketvirtadienį rusai įvykdė cinišką išpuolį vidurio Ukrainoje esančioje Vinycioje. Rusų raketos tądien pareikalavo bent trijų vaikų gyvybių. Žuvo ketverių metukų mergaitė ir du berniukai, jų kūnai dar neatpažinti.

Ukrainos generalinė prokuratūra skelbia, kad iki penktadienio, liepos 15-osios, skaičiuojami dėl karo nukentėję bent 1009 vaikai, rašo „Kanal 24“.

Remiantis oficialia informacija, jau patvirtintos 352 vaikų žūtys, o dar 657 vaikai buvo sužeisti. Pažymima, kad šie duomenys toli gražu nėra galutiniai, mat ištirtos dar ne visos Ukrainos teritorijos.

Daugiausiai vaikų (352) nukentėjo Donecko srityje. Charkive nukentėjo 191 vaikas, Kyjive 116, Černihive 68, Luhanske 61, Mykolajive 53, Zaporižioje 31 vaikas.

Vinycioje vien ketvirtadienį rusai pražudė bent tris vaikus. Jau patvirtinta, kad žuvo ketverių metų mergaitė Liza.

Internete plinta paskutinės mergaitės gyvenimo akimirkos: gyvybę atėmė rusų raketa.

Taip pat žinoma, kad žuvo dar du berniukai, o bent keturi vaikai buvo sužeisti.

Vinicos vadovas Serhijus Borzovas teigia, kad iš viso per smūgį žuvo 23 žmonės.

„Dviejų vaikų kūnai dar neidentifikuoti… Taip pat 11 suaugusiųjų… Lizos motina gyva. Ji buvo operuota. Jos būklė sunki“, – praneša jis.

Šiuo metu ligoninėse yra gydomi bent 73 sužeistieji, bent 18 yra laikomi dingusiais be žinios. Apie pusės šimto sužeistųjų būklė yra sunki.

Ketvirtadienį Rusija į Vinycios centrą paleido tris raketas. Visos jos smogė vietoms, kur nuolat būna daug žmonių.

Ukraina ketvirtadienį pareiškė priversianti Rusiją atsakyti už išpuolį Vinycioje. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį pranešta, kad Ukrainos pajėgos sunaikino dar tris rusų amunicijos sandėlius ir vieną Rusijos pajėgų karinę bazę pietuose.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer