Šeimos skausmui ribų nėra: 4-metis sūnus mirė atostogų metu

Ketverių metų britų berniukas, atostogaudamas Mauricijuje, nuskendo viešbučio baseine. Incidentas įvyko praėjus kelioms dienoms po to, kai viešbutis skendo liepsnose. Dabar dar kartą primenama, kaip yra svarbu vaikus atidžiai prižiūrėti atostogų metu.

Pranešama, kad šeimos atostogų metu, Mauricijuje, viešbučio baseine nuskendo ketverių metų berniukas. Ozairas Ali buvo išvežtas tiesiai į ligoninę iš viešbučio „Lux“ teritorijos. Apie tai pranešė „Scottish Daily Express“.

Tragiško įvykio metu šeima buvo Flacq regione, esančiame salos rytuose. Nepaisant gydytojų bandymų išgelbėti keturmetį, jo gyvybės išgelbėti nepavyko. Vaikas mirė antradienį, birželio 28 dieną, „Dr Bruno Cheong“ ligoninėje.

Mauricijaus policijos komisariato pranešime teigiama: „Vaikas plaukiojo viešbučio baseine kartu su savo šeimos nariais. Apie 14 valandą jo tėvas pastebėjo, kad jam sunku kvėpuoti. Jis nedelsiant buvo išvežtas į saugią vietą.

Visos specialiosios pagalbos tarnybos atvyko greitai. Mirties priežastis po skrodimo buvo patvirtinta kaip asfiksija dėl skendimo.“

Prisimena gražiausiais žodžiais

Teigiama, kad berniuko šeima parskraidino vaiko kūną namo į Škotiją. Tai jiems padėjo padaryti Užsienio, Sandraugos ir plėtros biuras (FCDO), rašoma mirror.co.uk.

 

Berniuko tėvas socialiniuose tinkluose rašė: „Jis buvo mieliausias berniukas pasaulyje, turintis reikiamą įžūlumo ir meilės dozę. Jis akimirksniu nušviesdavo kambarį ir visų dėmesį atkreipdavo į save savo meilia asmenybe.

Per savo trumpus 4 su puse metų jis mums suteikė tiek daug prisiminimų, kuriuos branginsime kiekvieną dieną, o liūdesį dėl jo netekties nusinešiu į savo kapą. Lauksiu tos dienos, kai mes vėl susitiksime.“

FCDO atstovas pridūrė: „Mes remiame Mauricijuje mirusio britų vaiko šeimą. Šiuo sunkiu metu mūsų mintys yra su šia šeima.“

Tragiškai pasibaigusi nelaimė įvyko po to, kai prieš kelias dienas viešbutis buvo apimtas liepsnų. Kurorto vadovybės rašte buvo rašoma: „Lux Belle Mare“ viešbutyje kilo didelis gaisras.Laimei, visi svečiai ir komandos nariai yra saugūs.

Deja, kurortas bus uždarytas iki kol pranešime tolimesnes žinias. Šiuo metu visų gerovė ir saugumas yra mūsų prioritetas.“

Mauricijaus policija taip pat pranešė, kad šiuo metu vis dar tebėra tiriamas gaisro protrūkis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer