Šie Ingridos kotletukai nukels atgal į vaikystę: idealiai tiks su bulvių koše

„Apie žuvies kotletus svajoju jau senai, bet vis namuose neatsirasdavo tinkamos žuvies jiems kepti. Iš lyno kepti kotletus, per daug gaila, karšius vyras rūkydavo. O vat lydeka kotletams tiko puikiai. Tikrai nerekomenduoju pirkti žuvies faršo (atsiprašau visų, jeigu nežinau kur rasti nusipirkti skanaus ir kokybiško. Parašykite man jei žinote vykusį ir skanų faršą, be jokių žvynų, kaulų ir akių). Tikriausiai didžiausias darbas ir bus pasiruošti žuvį. Nuskutame, išvalome, nupjaustome pelekus, išrenkame didžiausius kaulus. Žuvį sumalame. Ir štai pusė darbo jau padaryta. Beliko tik iškepti koltetukus ir juos patroškinti“, – rašo tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė.

Porcijos 4. Užtruksite apie 30 min: 1 kg maltos žuvies; 1 kiaušinis; 0,5 a. š. česnako granulių; 1 a. š. persilado prieskonių; 200 ml grietinėlės; 3 v. š. kukurūzų miltų; 1 v. š. smulkintų krapų; Žiupsnis druskos; Žiupsnis baltųjų pipirų; Aliejaus, kepimui.

Troškinimui: 0,5 l vandens; 30 g sviesto; 200 ml grietinėlės; 1 v. š. kukurūzų miltų; 2 v. š. smulkintų krapų; 2 lauro lapai; Žiupsnis druskos.

Į žuvies faršą įmušame kiaušinį, suberiame prieskonius, miltus, supilame grietinėlę. Masę gerai išmaišome.

Keptuvėje įkaitiname aliejų. Formuojame kąsnio dydžio rutuliukus ir apkepame iš visų pusių, po pora min. Žinoma galima kepti ir didesnius kotletus, bet aš panorau visai mažyčių.

Iškeptus žuvies kotletus sudedame į prikaistuvį. Užpilame vandeniu maišytu su grietinėle ir kukurūzų miltais. Įberiame druskos ir lauro lapą. Kotletus patroškiname apie 10 min. Pabarstome smulkintais krapais. Valgėme su bulvių koše.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer