Paaiškėjo, kas laukia viešai garsų Lietuvos stilistą įžeidusios medikės

Spalio pradžioje plaukų stilistas ir vizažistas Ąžuolas Misiukevičius sulaukė nemalonios replikos savo instagramo paskyroje.

Pasidalijęs kelionės vaizdais, jis tikina sulaukęs nemalonaus ir įžeidžiančio komentaro iš Kauno klinikų medicinos mokslų daktarės, gydytojos akušerės-ginekologės.

Praėjus daugiau nei mėnesiui po šio įvykio, istorijoje padėtas taškas – nuobaudų medikei neskirta, esą situacija įvyko ne darbo metu. 

Istorijoje padėtas taškas

Viskas įvyko tada, kai savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matyti įžeidžios žinutės ekrano nuotrauka.

„Istorija labai paprasta – savo paskyroje pasidalinau mintimis apie Turkiją ir sulaukiau ponios (aut. past. – moters vardas ir pavardė redakcijai yra žinomas) žinutės, kurioje ji mane pavadino „išsigimėliu“, – tada pasakojo Ą. Misiukevičius.

Anot Ąžuolo, toks žodis, kuriuo jis buvo apibūdintas, turi neigiamą reikšmę – blogų bruožų, visuomenei ir kitiems kenkiantis žmogus, išgama.

Būtent dėl šios priežasties vaikinas ir nusprendė pasidalinti tokia moters nuomone bei viešai ją sugėdinti, kadangi jis nesupranta, kodėl žmonės apskritai leidžia sau taip elgtis.

Klinikos pateikė išvadas

Savo ruožtu Kauno klinikų Medicininės etikos komisija, išnagrinėjusi situaciją, nustatė, kad ji vyko gydytojos nedarbo metu, todėl šio atvejo išsamiau nagrinėti komisija neturi teisinio pagrindo. Dėl galimai pažeistų teisių pareiškėjas gali kreiptis į teismines institucijas. 

Nepaisant to, Kauno klinikų darbuotojams primintos mūsų įstaigos vertybės: tolerancija, pagarba, sąžiningumas, bendruomeniškumas ir profesionalumas.

Skatiname darbuotojus netoleruoti nepagarbaus, neetiško ar įžeidžiančio bendravimo tiek su pacientais ar kolegomis, bet ir už ligoninės ribų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer