Okupantai iš Melitopolio gabena vaikus į Rusiją

Okupantai Melitopolyje išveža ukrainiečių vaikus į skirtingus Rusijos regionus. Tai paskelbė Melitopolio meras Ivanas Fiodorovas, rašo UNIAN.

„Deja, šiandien rusai Melitopolio teritorijoje vykdo tikrą terorą, pradedant tuo, kad tyčiojasi iš mūsų vaikų: nuo vakar rasistai bando išvežti mūsų vaikus į Krymą, Krasnodarą ar į kitus Rusijos regionus. Tokią praktiką jie jau taikė ir kitose okupuotose teritorijose“, – pasakojo I. Fiodorovas.

Anot jo, mieste masiškai įvedama karinė cenzūra: jei anksčiau įsibrovėliai ribojo Ukrainos interneto, mobiliojo ryšio, televizijos ir radijo transliacijų naudojimą, tai dabar jau draudžia naudoti Ukrainos viešuosius puslapius mobiliuosiuose telefonuose.

„Jie paprasčiausiai sustabdo žmones gatvėse ir, radę ukrainietiško turinio, skiria baudą. Jei tai kartojasi, priemonės griežtėja“, – sakė meras.

I. Fiodorovas pažymėjo, kad operatyvinė situacija mieste tik blogėja, nes okupantai laikinai užimtą Melitopolį įvardijo kaip savo administracinį ir logistikos centrą.

„Nuo vakar matėme, kad vienoje iš užimtų įmonių jie gamina betonines dėžutes ir tai daro būtent tam, kad „apgintų“ mūsų miestą, kurį užėmė prieš 8 mėnesius“, – sakė Melitopolio meras.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer