Smūgis iš Johnny Deppo eks žmonos: supykusi išsituštino lovoje, vėliau kaltę suvertė ant šuns

Aktoriai Amber Heard ir Johnny Deppas šiuo metu teismuose bylinėjasi viso pasaulio dėmesį patraukusioje šmeižto byloje. Vienas iš keisčiausių šios bylos momentų – J. Deppas tikina, jog buvusi žmona, keršydama už skyrybas, pasituštino jo lovoje.

Amber Heard teisme griežtai paneigė šiuos kaltinimus, sakydama, jog tai – šlykštu.

Pirmadienį duodama parodymus, moteris išgirdo klausimą apie 2016 metais įvykusį incidentą, kai J. Deppas gavo savo lovos nuotrauką, kurioje matėsi aktorės palikta „dovanėlė“. Vyras su draugais tuo metu lankėsi muzikos festivalyje.

58-erių aktorius teisme teigė, jog buvusi mylimoji kaltę bandė suversti poros šunims. Visgi, pats Johnny aiškino, kad maži šuniukai negalėjo palikti tokio dydžio „krūvelės“. „Gyvenau su tais šunimis daugybę metų. Tai, ką ten radau, negalėjo būti šuns darbas. Tiesiog negalėjo“, – sakė vyras.

Aktoriaus reakcija į tokį A. Heard išpuolį? Juokas. „Aš juokiausi. Tai buvo neįtikėtina. Buvo taip keista ir groteskiška, kad aš galėjau tik juoktis. Tą dieną nevažiavau namo“, – prisiminė J. Depp‘as.

Ilgametis aktoriaus vairuotojas ir sargybinis Starlingas Jenkinsas III teisme sakė, jog Amber Heard jam prisipažino, kad tai buvo „siaubingas praktinis juokelis, kuris nepavyko“. O štai pati aktorė liudydama tai kategoriškai neigė ir sakė su Jenkinsu apie tai net nesikalbėjusi.

Pasak A. Heard, vienas iš poros šunų turėjo problemų su žarnynu, maža to, mėgdavo leisti laiką poros lovoje, tad galėjo atsitikti nelaimė, kurios aktorė nepastebėjo.

„Nemanau, kad tai juokinga. Nežinau, kokia suaugusi moteris galvotų, kad tai juokinga. Antra, man tikrai ne juokai buvo galvoje, visas mano gyvenimas griuvo. Buvau gyvenimo kryžkelėje, viskas buvo rimta“, – gynėsi moteris.

„Mane per mano 30-ąjį gimtadienį užpuolė mano smurtaujantis vyras, kurį desperatiškai mylėjau ir aš supratau, kad man reikia išeiti. Buvo nelinksmas laikas ir aš nemanau, kad tai juokinga. Taškas. Tai šlykštu“, – kalbėjo A. Heard.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer