Antausis Putino politikai: rusų deputatai pareikalavo nutraukti karą ir išvesti kariuomenę

Primorės krašto savivaldos deputatas vietos įstatymų leidėjų asamblėjos sesijos metu viešai pasisakė už „spec. karinės operacijos“ nutraukimą Ukrainoje ir Rusijos kariuomenės išvedimą.

Komunistų partijai priklausantis deputatas Leonidas Vasiukevičius savo kalbos metu priminė, kad neseniai regiono valdžia priėmė pagalbos priemonių kompleksą žuvusiųjų karinių veiksmų metu artimiesiems. „Mes suprantame, kad jeigu mūsų šalis nenutrauks karinės operacijos, tai našlaičių mūsų šalyje bus dar daugiau. Karinės operacijos metu žūsta ir neįgaliais tampa jauni žmonės, kurie galėtų nešti milžinišką naudą mūsų valstybei…“ – savo kolegoms aiškino jis, nepaisant vis pasigirstančių sesijos pirmininko bandymų nutraukti politiškai pavojingą kalbą.

Išsakęs reikalavimus šalies prezidentui V. Putinui nutraukti karą ir išvesti kariuomenę iš Ukrainos L. Vasiukevičius išvardijo po kreipimusi pasirašiusius keturis, įskaitant jį patį, deputatus.

Savo kolegą stojo ginti ir kitas komunistas – Genadijus Šulga, pažymėjęs, kad „dėl poros minučių kalbos, kuri neatitinka anksčiau numatytos dienotvarkės, niekas nepasikeis“.

Komunistų frakcijos vadovas regione Anatolijus Dolgačevas liko šokiruotas dėl kolegų partijoje veiksmų. „Dolgačevas o***** nuo to, kas vyksta“, – „Newsbox24.tv“ pasakojo šaltinis Primorės parlamente.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer