Studijos Anglijoje 2022: Rudens semestras

Covid pandemija pagaliau suvaldyta, į priešpandeminį gyvenimą grįžo ir studentai.

 Jie ir vėl aktyviai studijuoja ne per nuotolį, bet realiai, įsidarbinimo galimybės ir vėl patrauklios – nereikia baimintis, kad nepigios studijos JK bus neapmokėtos, mat dauguma studentų Anglijoje ne tik studijuoja bet ir dirba ir, kaip liaudies išmintis sako, nesėdi tėvams ant kupros…

Tad belieka tik išsirinkti mylimas studijas ir, prašom, nuo rudens studijuokite, mokykitės ir kurkite savo svajonių ateitį Jungtinėje Karalystėje.

Studijų dokumentus jau dabar galite teikti į rudens semestrus.

Studijų programos JK universitetuose ir koledžuose: vienos iš populiariausių – verslo studijos

 

Tikriausiai, dauguma sutiks su nuomone, jog renkantis studijas svarbu atsižvelgti ne tik į studijų kokybę, kainą, bet ir trukmę. Juk laikas – pinigai, tad norisi, kad studijos nesitęstų labai ilgai.

Anglijoje studijų trukmė priklauso nuo pasirenkamų studijų: dieninės studijos koledže trunka 2 metus, bakalauro (undergraduate study) dieninės studijos dažniausiai 3-4 metus, na o magistro  (postgraduate study) – 1 metus.

Vienos iš populiariausių studijų krypčių tarp studentų vis dar išlieka studijos, susijusios su verslo valdymu, pvz., BSc  Business Management with foundation, BSc (Hons) Business and Marketing  ar BSc (Hons) Business and Tourism.

Įvairias studijas, susijusias su verslo valdymu, galima rasti ne tik Londono universitetuose, bet ir koledžuose. Londono koledžai  – tai ne Lietuvos. Dažnu atveju studentai netgi renkasi koledžus dėl to, jog juose daugiau praktikos, mažiau teorijos, ką labai vertina ne tik studentai, bet ir darbdaviai, priimdami studentus į darbą.

Dokumentų pildymas

 

Kai kada stojimo procesas į Didžiosios Britanijos universitetus gali pasirodyti kiek painokas: neaišku kokia seka, ką ir kaip daryti. Lengviausia tokiais atvejais yra kreiptis pagalbos į profesionalius darbuotojus, kurie jau ne vienerius metus dirba su stojimo į Anglijos universitetus ir koledžus paraiškomis. Būtent jie Jums padės užpildyti dokumentus dėl studijų ir pragyvenimo paskolos gavimo. Nereiks nerimauti, jog dėl neteisingai užpildytų dokumentų neįstojote į savo svajonių studijas.

Jei jau dabar žinote, kur norite studijuoti, belieka tik el. paštu atsiųsti skanuotus (nufotografuotus ) reikiamus dokumentus, tuomet konsultacinės įmonės vadybininkai už Jus užpildys paraiškas stoti į aukštąją mokyklą.

Be to, kreiptis į specialistus pagalbos palanku dar ir todėl, jog jie viską gali sutvarkyti nuotoliniu būdu, jei esate iš šalies išvykęs trumpam ir pats to padaryti negalite.

Svarbu akcentuoti tai, jog norėdami studijuoti JK ir gauti finansavimą studijomis, pragyvenimui, Jūs privalote turėti pre settled arba settled statusus. Pre – settled statusas suteikiamas ES piliečiams, kurie šalyje praleido mažiau nei penkerius metus, o jei JK gyvenate jau daugiau nei penkerius metus, tuomet turite nuolatinio gyventojo statusą (angl. settled status).

Jei neturite šių statusų, tuomet yra reikalinga viza. Kaina už studijas tokiais atvejais yra daug didesnė.

Studijų finansavimas

 

Ar žinojote, jog nepaisant to, kad Anglija jau nėra ES narė, Jūs vis tiek dar galite gauti £10.000 mokslams ir £8.000-£18.000 pragyvenimui per vienerius studijų metus.

Tai – išties nemaža suma, tad verta pasinaudoti tokia galimybe ir palengvinti savo gyvenimą studijų metu Didžiojoje Britanijoje.

Nežinai kaip ir nuo ko pradėti? Kreipkis pagalbos į profesionalus. Nemokamas konsultacijas yra suteikiamos viso stojimo metu.

 

Daugiau informacijos apie studijas JK nemokamai galite gauti:

  1. paštu jurgita@needoneuk.com arba telefonu 07451 850 444
  2. paštu info@britishstudy.org.uk arba telefonu 07385 623 212

 

Visas naujienas sekite internetiniuose puslapiuose:

http://www.studylondon.org.uk/

http://www.britishstudy.org.uk/

http://www.needoneuk.com/

 

bei „Facebook“ paskyroje: 

https://www.facebook.com/Studijos-Londone-1383717688541364/

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer