Tatuiruotėms priklausomybę turintis vyras rėžė kritikams: „Moterims toks patinku labiau“

Remy yra vienas didžiausių tatuiruočių fanatikų pasaulyje, 90 % savo kūno padengęs rašalu ir pagerbęs savo kolegą Anthony Loffredo, kuris yra pasiryžęs tapti „juoduoju ateiviu“.

Vieno vaiko tėvas Remy, turintis priklausomybę tatuiruotėms, pagerbė vyrą, kuris dar labiau peržengia ribas, bandydamas paversti save „juoduoju ateiviu“, rašo dailystar.co.uk.

Remy sužavėjo tatuiruočių gerbėjus, išleisdamas daugiau nei 76 tūkstančius eurų tatuiruodamas savo kūną, 90% kūno papuošdamas rašalu, taip pat modifikuodamas savo odą įvairiais auskarais.

Nors jo išvaizda kai kuriems gali atrodyti itin ekstremali, Remy savo išskirtinumu pranoksta Anthony Loffredo, žinomą kaip Juodasis ateivis, kuris net pasiryžo nusikirsti du savo pirštus, siekdamas sukurti nežemišką išvaizdą.

Žvelgdamas į senas Anthony nuotraukas prieš jo transformaciją, Remy pasakė, kad jo išvaizdos pokyčiai ir tatuiruočių manija neturėjo įtakos jo romantiniam gyvenimui.

„Mačiau, kad daugelis moterų į tokias nuotraukas reaguoja taip: „Oi, kaip gaila, jis anksčiau taip gerai atrodė“, – sakė jis vaizdo įraše savo „YouTube“ kanale.

„Bet tai toks savanaudiškas būdas į jį žiūrėti, nes, manau, kad jam taip atrodyti patinka labiau. Manau, kad jis taip pat neturi problemų su moterimis. Galbūt tai prieštarauja žmonių įsitikinimui, kaip turėtų atrodyti žmogus, bet aš mačiau jį pozuojant su tikrai gražiai atrodančiomis moterimis. Taip pat norėčiau pasakyti, kad aš, su savo tatuiruotėmis toks moterims patinku labiau.“

Remy bendražygis sutiko ir pripažino, kad žmones dažnai gali patraukti kiti, kurie yra pasirengę viską nustumti į kraštutinumą.

Ir Remy pridūrė: „Manau, kad tokie dideli išvaizdos pokyčiai tiesiog spinduliuoja pasitikėjimu savimi, kad galėčiau pažvelgti į visą visuomenę ir pasakyti: „Aš anksčiau pataikavau žmonėms, o dabar aš esu toks, koks esu ir man nerūpi, ką žmonės galvoja.“

Anthony neseniai atvirai kalbėjo apie sunkumus, kuriuos sukėlė jo neįprasta išvaizda, ir prisipažino, kad jam sunkiai sekėsi susirasti darbą, ir netgi apibūdino, kaip nepažįstami žmonės bandė jį pašalinti, kad išvengtų jo viešumoje. Nepaisant to, Remy pagyrė savo kolegą už tai, kiek daug atsidavimo jis parodė siekdamas pagerinti savo išvaizdą.

Jis pasakė: „Aš žinau, kad jo kūnas nėra visas tatuiruotas. Jei mus lyginatumėte su tatuiruočių kiekiu, tai mes esame nesulyginami. Aš nesigiriu, tiesiog jis daugiau užsiima kūno modifikacija.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer