Tėvų širdys plyšta iš skausmo: atostogaujant Turkijoje dingo 4-metis

Anglijos policija paskelbė skubų kreipimąsi dėl dingusio berniuko Turkijoje susekimo. Manoma, kad anglas George’as Jack’as Temperley’us-Wells’as išvyko iš Darlingtono į Turkiją, Antaliją su mama birželio 29 dieną, tačiau dabartinė jo buvimo vieta nežinoma.

Keturmetis, kuris apibūdinamas kaip raudonplaukis, blyškios odos ir tamsių akių, paskutinį kartą buvo matytas Antalijoje, praneša „Teeside Live“.

Prašo pagalbos

Durham Constabulary sakė, kad yra „rimtai susirūpinta dėl jo gerovės“ ir paprašė visų, kurie bendrauja su George‘o mama Brogan Elizabeth Temperley, paraginti ją nedelsiant susisiekti su Turkijos ar Jungtinės Karalystės valdžios institucijomis.

Durham Constabulary atstovas spaudai sakė: „Policija prašo skubios pagalbos ieškant dingusio vaiko.

Manoma, kad George‘as Jack‘as Temperley‘us-Wells‘as su savo mama Brogan Elizabeth Temperley birželio 29 dieną išvyko iš Darlintono į Turkijos Antalijos regioną.

Tikėtina, kad būdami Turkijoje jie leido laiką su keturmečio tėvu, 41 metų Scott‘u Nigel‘u Wells‘u. George‘as turi raudonus plaukus, blyškią odą ir tamsias akis.

Jo mama, kuriai 28-eri, apibūdinama kaip liekna moteris ilgais tamsiais plaukais ir tamsiomis akimis.

George‘as paskutinį kartą buvo matytas Antalijoje, Turkijoje, kur buvo padarytos dvi jo nuotraukos. Policija yra sunerimusi dėl jo gerovės, bando kuo skubiau surasti George‘ą ir pasikalbėti su jo mama, rašo mirror.co.uk.

Visų, kurie su ja bendrauja, prašome paraginti ją nedelsiant susisiekti su Turkijos ar Jungtinės Karalystės valdžios institucijomis, kad patvirtintų savo buvimo vietą ir/arba jiems būtų suteikta pagalba sugrįžti namo.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer