„TV Pagalbos“ gelbėtojos Gerdos Žemaitės pokyčiai: pamatykite, kaip moteris keitėsi bėgant metams

„TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė visai neseniai su savo gerbėjais pasidalijo kadrais, kuriuose matyti, kaip moteris keitėsi laikui bėgant. Netrukus internautai ėmė rašyti, kad ši visuomet atrodė nuostabiai, tačiau daugiausiai pagyrų susilaukė jos dabartinė išvaizda.

Kviečiame pamatyti, kaip G. Žemaitė keitėsi bėgant metams.

„Laiko transformacija“, – rašė „TV Pagalbos“ žvaigždė.

Tiesa, G. Žemaitė nebijo viešai kalbėti apie grožio procedūras. Kiek anksčiau naujienų portalui tv3.lt ji papasakojo apie tai, kaip rūpinasi savo išvaizda.

G. Žemaitei buvo atlikta botulino injekcija į pykčio raukšles bei aplink akis, o į šypsenos raukšles suleido hialurojo injekciją.

„Procedūrą atliko Inga Guogienė, kuri dirba „fi“ klinikoje. Ji yra plastikos chirurgė. Pirmą kartą man teko susidurti su moterimi, kuri yra plastikos chirurgė. Dažniausiai tekdavo bendrauti su vyrais, kurie yra plastikos chirurgai. Buvo tikrai labai smagu ir labai patiko, nes tai tikrai įdomi patirtis. Moterys kitaip supranta grožį. Kitaip jį mato. Man labai patiko, kad ši moteris yra už natūralumą. Nedaro taip, kad matytųsi per daug. Man gražiausias rezultatas būna tada, kai neatrodo dirbtinai“, – tikino moteris.

Pašnekovė pasakojo, kad jau seniai galvojo apie šias procedūras, tačiau vis nedrįsdavo: „Norėjau šių procedūrų jau seniai, bet visada bijodavau. Galvodavau, kad nebūtų per daug. Labai negražu, kai būna visko per daug, kai matosi, jog kažko žmogui suleista. Aš labai pasitikėjau šia gydytoja. Matau, kad nesuklydau, nes nesimato jokių patinimų, mėlynių ir nebėgo kraujas. Tikrai labai kruopšti specialistė.“

G. Žemaitė neslėpė, kad jai mimikos raukšlės trukdė, todėl norėjo jas išlyginti.

„Faktas, kad veido raukšlelės man jau trukdė. Jau ir seniau jas pastebėdavau, bet vis nesiryždavau. Buvau prisiskaičius visokių mitų, kurie atbaidė nuo šių procedūrų. Mane erzindavo raukšlės prie lūpų. Jau porą metų pagalvodavau apie tai, bet vis manydavau, kad dar nereikia. Tačiau dabar pakeičiau savo mąstymą. Anksčiau buvau skeptikė, o dabar viskas apsivertė aukštyn kojom. Man jau 39 metai. Mes visi senstame, todėl norisi pristabdyti šiek tiek tą senėjimo procesą. Oda senėja ir prarandą drėgmę“, – atskleidė pašnekovė.

Anot jos, internete yra daug klaidinančios informacijos apie injekcijas, kurios ir atbaido žmones nuo procedūrų darymosi: „Labai baiminausi, kad negalėsiu visai suraukti kaktos, pakelti antakių. Bijojau, kad visai negalėsiu parodyti mimikos. Tačiau tai yra tik mitas. Viskas priklauso nuo to, kiek produkto bus įleista.“

Dabar Gerda su nekantrumu laukia, kuomet praeis 2 savaitės ir ji pamatys rezultatą. Kalbėdama apie procedūrą, ji džiaugėsi, kad jokio skausmo nejuto.

„Visiškai neskausminga procedūra. Prieš tai užšaldė, todėl nieko nejutau. Aš esu labai pakanti skausmui ir nieko nebijau, todėl sėdėjau su šypsena veide“, – sakė moteris.

Kalbėdama apie natūralumą, Gerda tikino, kad jai svarbu, jog viskas atrodytų kuo natūraliau: „Ši procedūra turi laikyti apie 8-10 mėnesius. Paskui žiūrėsiu, ar reikia pakartoti. Sunku spręsti, kuomet išbandžiau tai pirmą kartą. Nesibaiminu, kad norėsiu šią procedūrą nuolat kartoti. Į viską žiūriu labai atsakingai. Man negražu, kuomet nenatūraliai atrodo.“

Tiesa, G. Žemaitė sulaukė palaikymo ir iš vyro Andriaus: „Vyrui sakiau, kad eisiu darytis procedūrą. Jis nėra prieš šias procedūras. Tik minėjo, kad viską daryčiau protingai, neperžengčiau ribos, neatrodyčiau juokingai. Mano vyras net nepastebi, kuomet aš kažką pasidarau. Neviską aš jam ir pasakoju. Ką aš noriu, tą darau. Juk niekas negali man uždrausti.“

Įdomu tai, kad G. Žemaitei anksčiau buvo atlikta ir nosies operacija.

Sakoma, kad tie, kas ryžtasi plastinei nosies operacijai, dar ilgus mėnesius nemato tikrojo rezultato. Su tuo sutiko ir žinoma moteris: „Taip, nosis keičiasi net metus laiko – tai kažkas patinę būna, tai dar kažkas. Todėl ir atrodydavo, kad kartais patinka, o kartais – nelabai. Vis dėlto galutinis variantas man labai patiko.“

Anot Gerdos, daug kas teigia, kad Lietuvoje nėra daug gerų specialistų, kurie šią operaciją atliktų puikiai, vis dėlto pati išdavė ilgai chirurgo nė neieškojusi, o rezultatas vis tiek buvo džiuginantis.

Žinoma moteris išdavė ir tai, kad kompleksas dėl netobulos nosies ją persekiojo visą gyvenimą: „Net nuo vaikystės visuomet žiūrėdavau, kad niekas manęs nenufotografuotų iš šono. Net ir prieš veidrodį, kai žiūrėdavau pati į save, pasukdavau veidą, uždengdavau pusę nosies su delnu, ir žiūrėdavau, kaip tai atrodys. Atrodo, kad tai – juokinga, tačiau man tai trukdė visada – nuo tada, kiek aš atsimenu.“

Ir nors aplinkiniai niekuomet jos nekritikuodavo, Gerda vis tiek dėl to neslėpė išgyvenusi. „Man draugai netgi sakydavo, kad aš prisigalvoju, ir su mano nosimi viskas yra gerai. Bet, pavyzdžiui, būdavo situacijų, kai juokais kažkas kažką apie tai lepteldavo, ir nors sakydavo, kad man mano nosies forma tinka, aš vis tiek matydavau ir jausdavau, kad kiti į tai dėmesį tikrai atkreipia. Ji buvo tikrai platoka ir ilga“, – pasakojo ji.

O štai po operacijos G. Žemaitė įgijo kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. „Nebebijau, kad kažkas mane nufotografuos iš šono ir pagaliau pradėjau galėti susirišti plaukus, juos visus sukeldama į viršų. Anksčiau to niekuomet nedarydavau, nes atrodydavo, kad ta mano nosis dar labiau išryškėdavo. Todėl dabar, ypatingai, kai karšta, geras dalykas yra tas, kad tikrai galiu rištis plaukus ir sau atrodyti normaliai“, – privalumus vardijo ji.

Vis dėlto Lietuvoje apie plastines operacijas garsiai kalbėti imta tik neseniai. Anot Gerdos, tokį pokytį galėjo lemti ir pati pasikeitusi visuomenė.

„Galbūt bijo apkalbų, nes pas mus, Lietuvoje, tik dabar žmonės tuo klausimu ima darytis tolerantiškesni. Anksčiau būdavo įvairiausių reakcijų, jų žmonės bijodavo. Aišku, jei moterys darosi patempimus veido srityje, tai, tikriausiai, irgi nutyli – neva tai iš gamtos duotas grožis, geri genai, nors dažnai tai atrodo juokingai, nes puikiai matosi, jog neįmanoma tokio rezultato pasiekti nei su kremais, nei su losjonais“, – sakė ji.

Paklausta, ar galvotų dar kažką pasitobulinti ateityje, G. Žemaitė neslėpė, kad tokių planų yra, vis dėlto tai bus tik nežymūs pokyčiai: „Kol kas viskas atrodo gerai, nieko nenorėčiau tobulinti, tačiau ateičiai imu galvoti apie botuliną. Pradėjo erzinti labai gilios raukšlės kaktoje ir aplink akis, todėl kol kas apie tai dar svarstau. 39 metai jau tikriausiai ir yra ta riba, kai jau kažką lengvai, nedarant didelių invazijų, galima pasižiūrėti.“

Anot jos, renkantis, kur bus atlikta tokia procedūra, svarbiausia yra išsirinkti puikų specialistą. „Sakoma, kad gražiausias rezultatas yra tada, kai jo beveik nematyti. Tikrai nesinori, kad visiškai neišeitų pakelti mimikos ar visiškai išnyktų mimikos, raukšlės. Bet juk botulinas ir yra tam, kad atprastum mimikuoti ir raukytis. Tad manau, kad minimaliai jo suleidus, galima pasiekti neperdėtų rezultatų“, – pokalbį baigė G. Žemaitė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer