Vandalizmo aktas Vilniuje: net į 3 antstolių kontorų langus skriejo akmenys ir plytos

Vilniuje, centrinėje miesto dalyje, kaip manoma, jaunas vyras akmeniu ir šaligatvio plyta išdaužė stiklo paketus trijose antstolių patalpose.

„Mes manome, kad tas pats asmuo įvykdė visus išpuolius“ – BNS sekmadienį sakė Lietuvos antstolių rūmų atstovė Dora Petkauskaitė.

Jos teigimu, jaunas, galimai nestabilios psichikos asmuo dažnai lankydavosi Lietuvos antstolių rūmų būstinėje Konstitucijos prospekte, kartais elgdavosi agresyviai, trankydavo duris, buvo atėjęs ir penktadienį, elgėsi taip pat agresyviai.

„Jis reikalaudavo grąžinti išieškotus pinigus, vyras turi skolų, baudų“, – BNS sakė D. Petkauskaitė.

Kaip pranešė Policijos departamentas, šeštadienį, apie 12 val. 30 min., pastebėta, jog nenustatytas asmuo akmeniu išdaužė Konstitucijos prospekte esančių Antstolių rūmų įėjimo duris.

Nuostolis nustatomas, surinkta medžiaga dėl svetimo turto sugadinimo.

Maždaug po valandos, apie 13 val. 40 min., Vilniuje, J. Basanavičiaus gatvėje, pastebėta, jog nenustatytas asmuo šaligatvio plyta išdaužė antstolių kontoros įėjimo durų stiklo paketą. Nuostolis – 300 eurų.

Dėl svetimo turto sugadinimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apie 14 val. Gedimino prospekte pastebėta, jog nenustatytas asmuo akmeniu išdaužė antstolio kontoros bendro naudojimo patalpų durų stiklo paketą. Nuostolis nustatomas, surinkta medžiaga dėl svetimo turto sugadinimo.

Vilniaus apskrities policija pranešė, kad šeštadienio vakarą, apie 19 val. 20 min., Vilniuje, Konstitucijos prospekte, neblaivus (1,21 prom.) 32 metų vyras išdaužė įmonės patalpų durų stiklą ir peiliu grasino ten buvusiems žmonėms.

Įtariamasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Ar tai yra tas pats asmuo, kuris išdaužė antstolių kontoros patalpas, kol kas nežinoma.

Antstolių rūmai skaičiuoja, kad per 19 metų – nuo 2003-ųjų – buvo įvykdyta apie 200 smurtinių incidentų prieš antstolius. Skolininkai juos užgauliojo, grasino, supjaustė automobilių padangas, dažais apipylė ir sudaužė kontorų iškabas.

Antstoliai ir kontoros darbuotojai ne kartą buvo sužaloti, tampomi už plaukų, vienai antstolei asmuo smogė į kaklą, nukentėjusioji buvo gydoma ligoninėje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer