Ukraina sureagavo į cinišką Lukašenkos sveikinimą: ši kruvina klounada turės pasekmių

Ukrainos prezidento patarėjas Mychailas Podoliakas sureagavo į cinišką Baltarusijos režimo lyderio Aliaksandro Lukašenkos sveikinimą Ukrainos nepriklausomybės dienos proga.

Atsakymą A. Lukašenkai jis paskelbė savo „Twitter“ paskyroje.

„Lukašenka tiki, kad pasaulis nepastebi jo dalyvavimo nusikaltimuose prieš Ukrainą. Ir todėl ciniškai linki „taikaus dangaus“ mus apšaudydamas. Ši krauju persmelkta klounada yra užfiksuota ir turės pasekmių. Iškart po barbariškos ru-imperijos žlugimo“, – rašė M. Podoliakas.

Trečiadienį A. Lukašenka, sveikindamas Ukrainą su nepriklausomybės diena, Rusijos jau pusę metų atakuojamai šaliai ironiškai palinkėjo „ramaus dangaus“.

Baltarusija, nors tiesiogiai nėra įsitraukusi į karą Ukrainoje, yra ištikima Rusijos bendrininkė ir leidžia Rusijos karinei technikai veikti iš savo teritorijos.

Rugpjūčio 24 dieną, kuomet Ukraina mini nepriklausomybės dieną, A. Lukašenkos svetainėje pasirodė sveikinimas:

„Esu įsitikinęs, kad šiandieninis susipriešinimas nepajėgs sugriauti šimtmečių senumo dviejų šalių tautų nuoširdžių gerų kaimyninių santykių pagrindo. Baltarusija ir toliau pasisakys už harmonijos išsaugojimą, draugiškų ir abipusiai pagarbių ryšių plėtojimą visais lygiais“, – rašoma A. Lukašenkos sveikinime, skelbia UNIAN.

Ten pat A. Lukašenka ukrainiečiams linki „ramaus dangaus, tolerancijos, drąsos, stiprybės ir sėkmės atkuriant orų gyvenimą“.

Nuo Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios iš Baltarusijos į Ukrainos teritoriją buvo paleista mažiausiai 631 raketa. Šie duomenys paskutinį kartą atnaujinti gegužę.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer