Užfiksuotas Putino elgesys prajuokino tūkstančius: užmigo susitikimo metu

Neseniai vykusiame posėdyje daugumos dėmesį patraukė snūstelėjęs asmuo. Dėl turizmo klausimų Rusijoje diskutavę asmenys, tarp kurių buvo ir pats Vladimiras Putinas, atkreipė dėmesį, kad Rusijos prezidentas, beklausydamas kitų kalbų, ėmė ir užsnūdo. Prieš posėdį besiskundęs „nuovargiu ir dusuliu“ V. Putinas ir vėl paskatino apkalbas bei įtarimus dėl jo sveikatos būklės.

Vladimiras Putinas buvo užfiksuotas viename posėdyje, kurio metu jis snūstelėjęs linkčiojo galvą. Teigiama, kad prieš susitikimą jis skundėsi gydytojams „nuovargiu ir dusuliu“.

Iš tiesų, vaizdo įraše Rusijos prezidentas atrodė pavargęs. Nuovargis V. Putiną persekioja po kelionės į Rusijos Tolimuosius Rytus. Susitikimas dėl turizmo klausimų vyko šios kelionės metu, todėl V. Putinui tokie posėdžiai pasirodė per sudėtingi. Visą laiką jis stengėsi nesumerkti akių.

Rimtos sveikatos bėdos

„Telegram“ kanalas „General SVR“, kuris ilgą laiką tvirtino, kad V. Putinas kenčia nuo rimtų sveikatos problemų, sakė, kad jis išvyko į varginančią kelionę, nepaisydamas medicininių problemų, rašoma mirror.co.uk.

„Dar prieš skrydį į Kamčiatką Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui paūmėjo inkstų sutrikimai, atsirado veido patinimas, taip pat aiškiai išryškėjo „maišeliai“ po akimis.

Nepaisant vaistų vartojimo, akivaizdaus pagerėjimo nėra matyti. Atvykęs į Kamčiatką, V. Putinas medikams skundėsi nuovargiu ir dusuliu“, – rašoma kanale.

Apsilankius Kamčiatkoje, vieno susitikimo metu, 69 metų prezidento kojos buvo pastebėtos „nevaldomai trūkčiojančios“, o vienu metu jis spontaniškai įsikibo į kėdę. Jis taip pat atrodė paburkęs ir atrodė, kad kartais jam yra sunku kalbėti.

„General SVR“ kanalas teigia, kad V. Putinas serga sunkiomis ligomis, įskaitant vėžį ir Parkinsono ligą, tačiau kol kas nepateikė jokių įrodymų. Visgi, tokias kalbas Kremliaus žmonės neigia ir tikina, kad prezidentas yra puikios sveikatos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer