Verka Serdiučka prabilo apie Šatunovo mirtį: prisiminė, koks jis buvo

Teigiama, kad su didžiąją dauguma Rusijos žvaigždžių Andrejus Danilko, kitaip žinomas kaip Verka Serdiučka, nebendrauja, tačiau apie kai kurias jis iki pat dabar atsiliepia gražiu žodžiu. Muzikantas pasakojo, kad iki pat Jurijaus Šatunovo mirties žavėjosi atlikėju.

Žiniasklaidoje teigiama, kad Andrejus Danilko sunkiai išgyveno Jurijaus Šatunovo mirtį. Dėl tam tikrų suprantamų priežasčių, muzikantas neturėjo progos atvykti į kolegos laidotuves ir perduoti baltos rožių puokštės.

„Su juo turėjome labai specialių akimirkų“, – vienoje „YouTube“ laidoje prisiminė menininkas. – Paskutinį kartą susitikome viename Maskvos klube – jis įbėgo į persirengimo kambarį, abu atrodėme labai prastai.

Aš persirengiau kaip Verka Serduchka, užsidėjau akinius, o tuomet ruoštis pradėjo jis. Kartu su juo kalbėjomės, Jurijus buvo be galo malonus. Jis neturėjo jokių artimų draugų. Jam buvo labai sunku.“

Buvo tikras gerbėjas

49-erių dainininkas, žinomas geriau kaip Verka Serdiučka, prisipažino, kad nuo mažens yra „Tender May“ gerbėjas.

„Dar stovykloje išgirdau dainą „Tebūnie naktis“ ir buvau priblokštas. Mane ištiko vaikiškas šokas“, – pasakojo A. Danilko, rašoma starhit.ru.

Jaunystėje Andrejus netgi buvo nuvykęs į Maskvą, kur troško apsilankyti legendinės grupės koncerte. Savo akimis jis norėjo pamatyti savo jaunystės autoritetą Jurijų Šatunovą.

„Man teko sutikti krūvą žmonių. Jurijus buvo labai natūralus. Jis buvo tikra žvaigždė! Visi jaunystėje prisižiūrėję Jurijaus išvaizdos bandėme atkartoti tokią pat šukuoseną, kadangi norėjome būti panašūs į jį. Net ir merginos tam neatsilaikydavo“, – sakė atlikėjas.

Primename, kad J. Šatunovas mirė 2022 metų birželio 23 dieną nuo ūminio širdies nepakankamumo. „Tender May“ solistas buvo kremuotas – dalis pelenų palaidota kapinėse, o dalis išbarstyta virš ežero Vokietijoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer