Aidas Manikas – apie ryšį su Monika Katunskyte ir velionę Vitaliją: prakalbo apie palikimą

Ilgametis šlagerių karalienės Vitalijos Katunskytės (1955-2023) scenos partneris bei bičiulis Aidas Manikas visai neseniai surengė koncertus su velionės dukra Monika Katunskyte. Vyras neslėpė, kad su dainininke turi dar didelių planų, apie kuriuos atvirai prabilo interviu metu.

Naujienų portalui tv3.lt Aidas Manikas papasakojo apie darbą su Monika Katunskyte, atskleidė, kokia ji nulipus nuo scenos bei prabilo apie Vitalijos palikimą.

Visai neseniai Aidas ir Monika turėjo koncertus ypatingoje vietoje, kuomet pagerbė mirusios V. Katusnkytės atminimą.

„Kavinė „Jūros akis“ kavinė yra ta vieta, kur daug metų dainavo mano sielos draugė Vitalija Katunskytė. Galiu pasakyti, kad kiekvieną dieną aš savo vizijose matydavau Vitaliją. Visas tas skausmas, kurį jaučiau per visus šiuos mėnesius – atslėgo. Tai įvyko tada, kai į Lietuvą grįžo Monika. Ji turi labai daug panašumų į savo mamą. Taip pat mane vadina Aideliu. Tokiais momentais man tą skausmą užgožia. Atrodo, kad jis užsidarė, kai grįžo ji. Mes su Vitalija buvome labai geri draugai, o dabar susibičiuliavome su Monika. Pagalvojau, kad ji – Vitalija nr. 2“, – juokėsi pašnekovas.

Pasak ilgamečio V. Katunskytės bičiulio bei scenos partnerio, jis su Monika išpildė velionės norą: „Koncertuoti sekėsi neblogai. Nedaug kas žino, kad mūsų koncertavimas kartu yra pačios Vitalijos noras. Vitalija norėjo, kad ji tęstų savo karjerą Lietuvoje. Taip pat Vitalija sakė man ir pačiai Monika, kad jeigu atsitiktų taip, kad jos nebeliktų, tuomet norėjo, kad mes koncertuotume drauge su Monika. Vitalija manimi pasitikėjo. Ji sakė, kad manimi pasitiki labiausiai, kad aš esu tikriausias. Mūsų koncertinis turas buvo it toks Vitalijos noro išpildymas. Palangoje mes koncertavome 10 dienų. Sutikau labai daug gerų žmonių, kurie dėkojo už koncertus, kad juos darome Vitalijai atiminti. Ji buvo scenos karalienė, ją žmonės labai mylėjo.“

A. Manikas užsiminė ir apie V. Katusnkytės palikimą, apie kurį užsimena savo koncertuose. „Monika dirba labai šauniai. Visada prisimena mamą, o kartais ir su ašaromis… Būna, kad koncerte žmonės apsiverkia. Koncertuose juokaudavau, kad man Vitalija paliko palikimą. Žmonės iš karsto suklusta salėje, nes pagalvoja apie materialius dalykus. O man iš tikro paliko palikimą – dainą „Du krantai“. Šią dainą aš dainuoju jau daugelį metų, jos autorius yra Sigitas Adeikis. Dabar ši daina man skamba vėl kitaip, nes nebėra Vitalijos“, – atskleidė jis.

Tęsdamas pokalbį apie koncertus, dainininkas atviravo, kad dar turi didžių planų: „Mūsų prasidėjęs turas tikrai nesibaigs, nes mes žadame nuo rugsėjo mėnesio daryti koncertinį turą per Lietuvą. Jis bus skirtas Vitalijai Katunskytei atminti. Vitalija labai mylėjo savo repertuare dainą „Paklydome“. Ši daina yra labai graži, romantiška. Ją taip pat parašė S. Adeikis. Žadame šią dainą sudainuoti kartu su Monika. Taip pat yra legendinė daina „Pražydo sodai“. Galvojame, kad ją taip pat sudainuosime drauge.“

Nepaisant to, kad jo planai susieti su Monika ir jų koncertais, tačiau skyrė padėką ir kitiems žmonėms, kurie jį supa: „Labai noriu padėkoti Giulijai, kuri labai man padėjo tada, kai Vitalija išėjo iš gyvenimo, tuomet ji pagelbėjo man keliuose koncertuose. Ačiū už jos gerą širdį, kolegiškumą ir bendrystę scenoje. Taip pat noriu padėkoti mūsų komandai. Turime šaunų šviesų operatorių – Gintautą Nickų. Jis taip pat ir fotografuoja koncertus, ir garsina. Jis taip pat važiuos į mūsų turą. Kaune yra nuostabaus balso atlikėja Elvyra. Ji taip pat su mumis važiuoja ir dirba kartu.“

Nenuostabu, kad Aidas dabar daug laiko praleidžia su Monika, todėl puikiai ją pažįsta. Pasak jo, ji yra labai panaši į savo velionę mamą.

„Kažkada minėjau, kad Vitalija scenoje yra gyvenime yra beveik tokia pati. Moniką pažįstu nuo pat jaunystės. Žinoma, kad daugiausiai bendraudavau su Vitalija. Žinojau, kad Monika yra draugiška ir faina. Dabar bendraujame ištisai, kalbamės telefonu kas antrą dieną. Galiu pasakyti, kad ji turi labai daug panašumų į mamą. Sutariame kuo puikiausiai, mus jungia tokia bendrystė muzikoje. Džiaugiuosi, kad Monika turi tokį humoro jausmą, kokį turėjo ir jos mama. Turime labai daug gražių planų. Bent iki Naujųjų metų turime daug suplanuotų koncertų. Ji turi daug mamos genų. Džiaugiuosi, kad ji mane gerbia. Turi savo nuomonę, tvirtą charakterį“, – sakė jis.

Baigdamas pokalbį apie koncertus, darbą su M. Katunskyte, dainininkas prakalbo apie tai, ko taip ir nespėjo parodyti V. Katusnkytei.

„Vitalija labai mėgo mano dainas. Gaila, kad taip ir neišgirdo vienos – „Gimtadienio šventė“. Vitalija man dažnai sakydavo, kad aš daug dainuoju apie meilę, bet sukurk kokią dainą apie mamą, tėtį, gimtadienį. Ir aš išpildžiau Vitalijos norą, sukūriau dainą apie gimtadienį. Gaila, kad ji taip ir neišgirdo šios dainos“, – kalbėjo A. Manikas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer