Atbulai per visą miestą važiavęs pilietis pareigūnų neišsigando: „4700 baudų prirašyta jau man“

Policijai buvo pranešta apie keistą vairuotojo elgesį – tamsią žiemos naktį automobilis keliu važiavo atbulai, negana to, dar ir priešinga eismo juosta. Visą šią situaciją užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Tikrindami nurodytą maršrutą pareigūnai pastebėjo atbulai judančią „Mazda“ markės automobilį. Transporto priemonė atrodė lyg išsiruošusi į tolimą ekspediciją. Vairuotojas iškart atspėjo, dėl ko sulaukė policijos dėmesio.

„Ką pasakė, kad atbulas važiuoju? Išlūžo ratas ir į priekį negaliu važiuoti, bet kas čia yra, dešimt minučių, penkiolika ir atvažiuosiu. Tik per miestą sankryžas sunkiau pravažiuoti“, – aiškino vairuotojas.

Problemų vyriškis neįžvelgė ir ruošėsi keliauti toliau. Netgi pasipasakojo, kad atbulas jau įveikė didžiąją kelionės dalį.

„Jau atbuliniu toliau niekaip, kvieskite techninę pagalbą“, – vyrui sakė policininkai

„O tai ką, mašiną paliksiu ir pėsčiomis eisiu? Pinigų duokite pagalbai susimokėti“, – atkirto vyras.

Pilietis toliau bandė savo problemą permesti policininkams.

„Kiek čia man beliko, pusę kelio atvažiavau. Kaip negalima važiuoti? Kur parašyta, kad negali atbulas važiuoti? Jūs taisyklių nežinote, ar kaip?“, – ginčijosi vyras.

Vyriškis stipriai laikėsi savo – jau geriau važiuoti atbuline eiga, keliant pavojų kitiems, nei mokėti pinigus tiems, jo nuomone, lupikautojams, kurie saugiai parvežtų automobilį namo, tačiau tokie išvedžiojimai beprasmiai – techniškai netvarkingas automobilis negali dalyvauti eisme.

Už techninės pagalbos kelyje paslaugą vairuotojas mokėti nenorėjo, atsisakė ir policininkų pasiūlymo parvežti iki namų, o galiausiai nusprendė pasigirti jam skirtomis ir nesumokėtomis tūkstantinėmis baudomis.

„4700 baudų prirašyta jau man. Gamtosaugininkų, policininkų ir ko tik nori“, – teigė vairuotojas.

Pareigūnai kaip galėjo, taip pasisiūlė padėti, tačiau vyriškis viską išvartė savaip.

Kaip? Pamatykite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer