Artėja delčia: Budraitytė perspėja 1 Zodiako ženklą

Pilnatį jau greit pakeisianti delčia lengviau atsipūsti neleis – astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė įspėja, kad tęsiasi neramus ir nelengvas metas, o vieno Zodiako ženklo atstovams teks labiau pasisaugoti.

Pasak V. Budraitytės, dabar iki pat rudens tęsis neramus periodas, o net ir per delčią, kai viskas turėtų atslūgti, įtampa tik augs.

„Ramusis laikas baigėsi, dabar įtampa vis didėja. Delčia nebus labai rami, kaip galėtų būti, įtampa tik auga. Ramybės nebus, iki pat rudens pabaigos įtampa didės ir vadinamas sąlyginis ramybės periodas yra pasibaigęs“, – įspėja astrologė.

Įspėjimas 1 Zodiako ženklui

Šiuo laikotarpiu ji pataria daugiau laiko ramiai praleisti namuose arba keliauti į gamtą, daugiau judėti: 

„Daugiau laiko praleiskite namuose, pamėginkite svorio numesti, jei norisi šiek tiek sulieknėti. Taip pat dabar labai palankios visos grožio procedūros.

Norint pasiekti užsibrėžtų tikslų, bus labai palanku naudoti aukštąsias technologijas, tad pasitelkite jas į pagalbą, kad rezultatas nudžiugintų. Ir stenkitės kuo mažiau sukti galvą dėl smulkmenų – tai leis bent kiek ramiau pralaukti sunkiausią metą. 

V. Budraitytė turi gerų žinių Žuvims – joms metas dabar itin palankus, neblogai seksis ir Ožiaragiams. Vis tik, vienam Zodiako ženklui reikės labiau pasisaugoti. 

„Dvyniai turi būti atsargesni, jiems dabar nėra labai geras metas, jis tikrai bus nelengvas“, – įspėja V. Budraitytė. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer