Kate Middleton viešai pademonstravo jausmus vyrui: užfiksuotas bučinys

Velso princas Williamas ir princesė Kate ketvirtadienį leido laiką labdaros renginyje. Princas Williamas dalyvavo polo turnyre, o Kate stebėjo, kaip sekasi vyrui.

Velso princesė liepos 6-ąją atvyko į Gvardijos polo klubą palaikyti savo vyro kasmetinėse labdaros polo rungtynėse. Princas Williamas dalyvavo JAV polo asociacijos labdaros renginyje ir pelnė įvartį bei išlygino rezultatą, o po to pelnė prizinį tašką, rašo portalas „People“.

Po rungtynių fotografų kameros užfiksavo gražų momentą – princas Williamas priėjo prie žmonos, norėdamas ją apkabinti, o ji jį kukliai pabučiavo į skruostą. Ne paslaptis, kad britų karališkoji šeima įprastai susilaiko nuo viešų meilės išraiškų. Prieš atsiimdama trofėjų, Kate raminamai glostė Williamo ranką ir nugarą, o įteikimo ceremonijos metu jie kartu pozavo nuotraukai.

Lygiai prieš metus tose pačiose labdaros rungtynėse fotografams taip pat pavyko nufotografuoti Kate, bučiuojančią savo vyrą po polo rungtynių.

Princas Williamas nebuvo vienintelis šios dienos nugalėtojas – Karališkoji labdaros polo diena šiemet surinko daugiau kaip 1,2 mln. kilniems tikslams, o per pastaruosius 12 metų iš viso labdarai surinkta daugiau kaip 15 mln. dolerių.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer