Budraitytė įspėja: ši pilnatis nepasigailės 4 Zodiako ženklų

Nors astrologiškai žvelgiant pilnaties periodas yra pakankamai ramus, pasisaugoti vertėtų keliems Zodiako ženklams. Jų astrologė Vaiva Budraitytė įspėja net keturis.

Ši pilnaties savaitė pasižymi pakankamai ramiu emociniu fonu. Visgi, pasisaugoti reikėtų tam tikrų veiklų, pavyzdžiui, ekstremalaus, agresyvaus sporto.

„Ši pilnatis nėra pikta. Puikus metas ieškoti laimės ar teisybės.

Pasisaugoti ypatingai reikėtų Liūtams ir Jaučiams. Atkreipti dėmesį reikėtų ir Žuvims, ypač toms, kurios jautriai reaguoja į aplinką, kad pilnatis praeitų kuo ramiau.

Neblogas metas bus Skorpionams. Didžiąją prasme seksis neblogai. Atsiminkite, kad po pilnaties kils energija ir saulės turėsime vis daugiau, todėl būsime laimingesni“, – sako ji.

Puiki galimybė ruoštis Valentino dienai

Vaiva tikina, kad pilnatis yra puikus metas pradėti ruoštis Valentino dienai:

„Neatidėliokite darbų paskutinei dienai, naudokitės pilnaties malonumu ir drąsiai ieškokite dovanų, planuokite pramogas”, – nusišypso V. Budraitytė.

Be to, pasak jos, Valentino dieną yra minima ne tik meilės šventė, tačiau ir švento vandens diena. Kaip pasakoja astrologė, tą dieną manoma, kad vanduo tampa gydantis ir gali padėti įveikti visas sveikatos negandas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer