Monikos Kvietkutės kaltinimus išgirdęs Ruslanas Kirilkinas pratrūko: aš mokausi iš savo klaidų

Monikos Kvietkutės kaltinimus išgirdęs Ruslanas Kirilkinas pratrūko: aš mokausi iš savo klaidų

Antradienį atlikėja Adrina Ramonaitė socialiniuose tinkluose papasakojo apie psichologinį smurtą ir grasinimus, kuriuos patiria iš žinomo dainininko Ruslano Kirilkino. Apie R. Kirilkino elgesį prakalbo ir atlikėja Monika Kvietkutė, kuri teigė, kad dėl atlikėjo poelgio patyrė įžeidinėjimus ir finansinius nuostolius. Neturkus į tokias kalbas sureagavo ir pats atlikėjas.

Naujienų portalui tv3.lt Ruslanas Kirilkinas teigė, kad neketina sėdėti rankų sudėjęs.

„Man nuoširdžiai yra gaila žmonių, kurie dėl skambių antraščių skalbia savo pridergtus apatinius ant visos Lietuvos. Išlenda iš savo urvų ir spjaudosi nuodais. Aš esu klystantis žmogus, kuris moka už savo klaidas ir stengiasi iš jų pasimokyti. Kai pseudo žvaigždynas nustos pjarintis mano vardu, aš prabilsiu. Na, o tuomet jau laikykitės jūs ten“, – naujienų portalui tv3.lt sakė Ruslanas Kirilkinas.

Primename, kad socialinio tinklo „Instagram“ istorijose Monika Kvietkutė pripažino, kad ir pati buvo nukentėjusi nuo R. Kirilkino. Anot merginos, ji buvo patyrusi ne tik įžeidinėjimų, bet ir finansinių nuostolių.

„Ėjo ir praėjo visi dalykai, bet jų buvo daug. Kai dalyvavau „Žvaigždžių duetų“ projekte, atvažiuodavau iš Šiaulių į Vilnių, o mane ignoruodavo, paskutinę minutę niekas nekeldavo ragelio. Aš dar buvau jauna, nieko nesupratau. Važiuojam toliau. Prieš 9 ar 8 metus, šventiniu laikotarpiu Šiauliuose mane jis pakvietė į savo koncertą. Negalėjau atvykti, nes buvau pas draugus su savo tuometine antra puse ir mane pradėjo įžeidinėti, kokia aš tokia ir anokia. Žinokite, mes važiavome, žinoma, ne mano noru, pasikalbėti, bet tiesiog jo neradome. Nebuvo net atsiprašymo“, – dalijosi M. Kvietkutė.

Tačiau tai – ne vienintelės nemalonios situacijos, į kurias pateko M. Kvietkutė. Moteris teigė, kad prieš kurį laiką kartu su R. Kirilkinu ir Audriumi Janoniu organizavo koncertinį turą: „Ką jūs galvojate, po poros koncertų Ruslanas pareiškė, kad nebenori su mumis dainuoti. Žmonėms ant scenos užlipęs pareiškė, kad mes su Janoniu atsisakėme dainuoti, nusprendėme nebekoncertuoti, neatvykti į koncertus. Nuo mūsų atsiprašė žiūrovų, demonstratyviai išsireiškė: „Jei atėjote dėl Monikos ir Janonio, atsistokite ir išeikite, už bilietus jums bus grąžinti pinigai“. Juk suprantate, kad nėra logikos. Tiek privačių žinučių sulaukėme, kuriose žmonės pasipiktinę rašė, kaip negražiai pasielgėme.“

Monika tikino, kad jau yra pamiršusi šias istorijas, nejaučia pykčio, o tai pasakodama siekia palaikyti apie R. Kirilkino elgesį prabilusius A. Ramonaitę ir jos vaikiną Donatą Tamašauską-Džouns.

„Noriu palaikyti jaunus žmones, kurie nebežino, ką daryti. Pati ne kartą esu buvusi tokioje padėtyje, todėl noriu, kad jie žinotų, jog turi mūsų palaikymą. Esu empatiška, todėl suprantu, ką reiškia, kai yra skriaudžiami tavo artimi žmonės. Apie mane gali sakyti daug ką, bet kai yra artimas žmogus, man norisi gelbėti, apginti, palaikyti. Sveikinu atvykus į šou pasaulį. Čia, žinokit, būna visko, daug ir neteisybės. Kažką išmoksite, būsite stipresni, tikiuosi, kad viską pavyks išspręsti civilizuotai“, – sakė M. Kvietkutė.

Kiek vėliau, viešai pasidalinusi šia istorija, M. Kvietkutė sulaukė žinutės iš R. Kirilkino su necenzūriniais žodžiais ir įžeidinėjimais.

Monikos Kvietkutės paviešintas susirašinėjimas (nuotr. Instagram)
Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie dainininko R. Kirilkino elgesį prakalbo ir daugiau žmonių.

Socialiniuose tinkluose liepos 4 d. popietę pasirodė rimti kaltinimai dainininkui Ruslanui Kirilkinui. Apie netoleruotiną žinomo vyro elgesį viešai prabilo atlikėja Adriana Ramonaitė, kuri, kaip įtariama, yra Ruslano vaikino Domanto brolio mylimoji.

Pasakojimu mergina pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ istorijose, juo leido pasidalinti ir žiniasklaidos atstovams.

„Laba diena visiems. Dieną pradėsiu šįkart nemaloniai, nes nebeturiu kantrybės, sveikatos ir noro pakęsti vieno supuvusio žmogaus grasinimų, įžeidinėjimų, susidorojimų ir viso kito dalyko, ką iš jo gaunu. Aš kalbėsiu apie Ruslaną Kirilkiną ir visas kortas išmesiu čia. Ir, kaip Ruslanas sako savo legendinę frazę – ne spaudai, šį kartą bus spaudai“, – pasakojimą pradėjo A. Ramonaitė.

Mergina tikino, kad ją su Ruslanu sieja bendri ryšiai – tarp jų yra žmogus, kuris rūpi ir jam, ir merginos artimiesiems: „Kiekvieną naktį gaunu žinutes. Ir šiąnakt gavau. Noriu, kad visi sužinotų, kad mums gana. <...> Kodėl turime pateisinti tą žmogų, nes jis tokios orientacijos? Šiuo klausimu orientaciją padedame į šoną ir kalbame tiesiog apie žmogų. Žmogus galimai alkoholikas, galimai vartoja narkotikus ir kiekvieną naktį psichologiškai ėda, ėda ir ėda. Aš pasakiau, kad parodysiu viską, ką daugmaž mes turime ir kaip Ruslanas bendrauja su savo draugo šeima, su draugo mama ir ką mes turime išgyventi bei išėję į viešumą šypsotis ir vaidinti, kad viskas mums gerai, nors tas žmogus ėda, grasina.“

Istoriją nusprendusi papasakoti mergina pasidalijo susirašinėjimų nuotraukomis, kuriose matyti ne tik keiksmažodžiai, bet ir įžeidinėjimai, grasinimai. Kaip manoma, tai buvo Ruslano siunčiamos žinutės artimiesiems.

„Esu minėjusi, kad man ant galvos niekas nelips. Lips ant galvos, bus kitaip. Kramtykit, valgykit ir žiūrėkit, koks čia yra parazitas ir atsirinkit, ar tokius žmones gyvenime reikia palaikyti, girti ir žiūrėti į juos, kaip jie gyvena, gražiai kalba, kokį pavyzdį rodo visuomenei. Man rankos dreba. Tiek daug norėčiau pasakyti, bet negaliu, galiu parodyti tik kažkiek, visa kita spręs kiti žmonės. O kas kalba apie jo psichologinę būseną ir kažkokias išgalvotas ligas – taip, jis ligotas, bet tokiems žmonėms reikia būti kitur, o ne ant scenos ir dar grasinti, kad su manimi bus susidorota Šilutėje, kai mes penktadienį turėsime koncertą “, – kalbėjo A. Ramonaitė.

Mergina atskleidė, kad ne kartą bandė padėti dainininkui ir siūlė pagalbą, tačiau šis atsisakė: „Šimtą kartų Ruslanui buvo siekiama ištiesti ranką. Ne kartą sakiau – Ruslanai, atvažiuokit pas mus. Kviečiausi juos į savo namus pas mus, kad padėtume žmonėms, kad pakeltume juos, bet ne. Ką kenčia jo draugo mama, tai galite tik įsivaizduoti. Moteris ant vaistų, nuolatinio streso ir nemiegotų parų. Darbe su drebančiomis rankomis ateina ir žiūri, ką Ruslanas parašė į savivaldybės el. paštą. Tai kas žmogaus galvoje gali būti, paaiškinkit man. Aš daugiau netylėsiu“, – tikino ji.

Šiai istorijai pasklidus žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose, sureagavo ir pats R. Kirilkinas. Socialiniame tinkle „Instagram“ jis pasidalijo trumpa žinute: „Sveiki. Yra įvairiausių ir lengviausių būdų, matyt, išgarsėti vienadienėms žvaigdutėms. Susilaikysiu nuo tolimesnių komentarų, palinkėdamas jiems šlovės.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer