Paaiškėjo, kas vienintelis lydėjo karalienės karstą: tai buvo jos noras

Princesė Anne, karalienės dukra, buvo vienintelis žmogus, kuris lydėjo karalienės Elžbietos II karstą pirmajame kelionės atgal į Londoną etape. Teigiama, kad tokia valia buvo išreikšta pačios karalienės. Princesė Anne taip pat palydės savo motinos karstą prieš skrydį į Londoną.

Princesė Anne, vienintelė karalienės dukra, buvo išrinktoji, kuriai atiteko garbė lydėti savo motiną šešių valandų kelionėje iš Balmoralo dvaro į Edinburgą. Tai prieš mirtį nusprendė pati karalienė Elžbieta II.

Neliko vietos improvizacijai

72 metų princesė atrodė rami, sėdėdama šalia savo vyro viceadmirolo sero Timothy Laurence karališkajame „Bentley“ automobilyje. Rengiant karalienės Elžbietos II laidotuves, neliko jokių atsitiktinumų ir paskutinės minutės sprendimų, rašoma dailymail.co.uk.

Manoma, kad savo paskutinės kelionės scenarijų karalienė buvo apgalvojusi jau iš anksto. Tarp jos norų buvo numatyta ir tai, kad į Edinburge esančius rūmus ją lydės jos vienintelė dukra princesė Anne.

Tą patvirtino ir Bakingamo rūmai, kurie paskelbė, kad princesė Anne kartu su motinos karstu atvyks į Londoną iš Škotijos.

Profesorius Davidas Fergussonas, Karališkosios koplyčios Škotijoje dekanas taip pat kartu skris į Londoną su velione ir princese Anne. Iš oro uosto karstas bus gabenamas į Bakingamo rūmus.

Princesė Anne yra laikoma viena darbščiausių karališkosios šeimos narių, kadangi ji įvykdė daugiau nei 20 tūkstančių savo pasižadėjimų. Ji taip pat yra artima savo brolio, karaliaus Karolio III, patikėtinė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer