Kolumbijoje dvi moterys bandė pergabenti į Madridą 2 kilogramus kokaino priaugintuose plaukuose

Narkotikų gabentojai juos slepia jau ne tik skrandžiuose, krūtų implantuose ar intymiose kūno vietose, bet ir… priaugintuose plaukuose. Kolumbijoje pareigūnai sulaikė dvi moteris, kurios į Madridą mėgino nuskraidinti beveik du kilogramus taip paslėpto kokaino.

Viename Kolumbijos oro uoste įkliuvo jauna mergina. Pareigūnė jai aiškina, kad per rentgeno patikrą apsauga pastebėjo neįprastus darinius moters plaukuose ir paprašo juos parodyti.

Oro uosto apsauga neklydo. Iš priaugintų plaukų pareigūnė ištraukia pakuotę ir, kaip vėliau paaiškėja, joje – kokainas. Ši mergina 900 gramų kokaino mėgino pervežti plaukuose, dar 200 gramų savo vaginoje. Ir tokia ji ne vienintelė.

„Kovos su narkotikais pareigūnai, vykdydami kontrolę šalies oro uostuose, sulaikė dvi moteris, kurios bandė į Europą išgabenti du kilogramus priaugintuose plaukuose paslėpto kokaino“, – teigia pareigūnas Carlos Alberto Potes.

Kitame oro uoste pričiupta kolumbietė plaukuose slėpė 650 gramų kokaino, o lyties organuose – dar 200 gramų. Abi moterys su beveik dviem kilogramais kokaino ketino skristi į Madridą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer