Rusija: Ukrainoje nukautas Rusijos gynybos viceministro sūnėnas, elitinis karys

Ingušijos respublikos žiniasklaida skelbia, kad Ukrainoje naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo nukautas Rusijos karininkas, oro desanto šturmo kuopos vadas kapitonas Adamas Chamchojevas. Žiniasklaidos teigimu, tai – Rusijos gynybos viceministro sūnėnas.

Į mūsų redakciją atkeliavo liūdna žinia iš Ingušijos Respublikos karininkų korpuso – naktį iš gegužės 20 į 21 d. Ukrainoje žuvo karininkas, oro desantininkų kuopos vadas kapitonas Adomas Erachovičius Chamchojevas“, – skelbia Ingušijos leidinys „The Magas Times“.

„Oro desanto pajėgose Adomo vardas buvo gerai žinomas, jis buvo žinomas kaip puikus karininkas ir kompetentingas vadas. Jis buvo ingušų karininkų turtas“, – toliau rašoma straipsnyje.

Kitas Ingušijos leidinys, „Fortango“, remdamasis savo šaltiniais, skelbia, kad A. Chamchojevas buvo Rusijos gynybos viceministro Yunus-Bek Jevkurovo sūnėnas – sesers sūnus. Šaltinis, kaip ir „The Magas Times“ patvirtino, kad A. Chamchojevas Ukrainoje žuvo naktį iš penktadienio į šeštadienį.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos skelbia nuo karo pradžios nukovusios bent 28 850 Rusijos karių.

Taip pat Ukrainos kariai sunaikino 204 lėktuvus, 169 sraigtasparnius, 1278 tankus, 3116 šarvuočių, 596 artilerijos pabūklus, 201 raketų sistemą, 13 laivų, 2178 mašinas, 76 kuro cisternas, 463 bepiločius orlaivius, 93 priešraketinės gynybos sistemas, 4 mažo nuotolio balistinių raketų sistemas bei 43 specialiosios įrangos vienetus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer