Medvedevas grasina: „Keturi apokalipsės raiteliai – jau pakeliui“

Rusijos Federacijos Saugumo Tarybos vicepirmininkas Dmitrijus Medvedevas agresyviai reaguoja į JAV sprendimą Ukrainai teikti raketų sistemas, sakydamas, kad jei Ukraina šiuos ginklus panaudos prieš Rusiją, sulauks atsako.

Naujausiame interviu „al Jazeera“ buvęs Rusijos prezidentas D. Medvedevas pagrasino, kad Rusija šaudys į „sprendimų priėmimo centrus“, jei Kyjivas panaudos šį ginklą smogdamas Rusijos Federacijos teritorijai.

Medvedevas paaiškino, kad kalba apie Ukrainos Gynybos ministeriją, Generalinį štabą ir „visa kita“.

„Tačiau reikia suprasti, kad šiuo atveju galutiniai sprendimų priėmimo centrai, deja, net nėra Kyjivo teritorijoje. Todėl tai, be abejo, yra grėsmė, į kurią reikės atsižvelgti“, – sakė jis, akivaizdžiai užsimindamas apie dar vieną Rusijos smūgį Ukrainos miestams ar net su Ukraina kaimyninėmis ES valstybių teritorijomis.

Tame pačiame interviu D. Medvedevas sako: „Tai ne prognozė. Tai yra tai, kas jau įvyko. Galima į tai žiūrėti įvairiai, bet galime manyti, kad keturi apokalipsės raiteliai jau pakeliui ir visa viltis – tik į Viešpatį Dievą“.

Jungtinės Valstijos antradienį pranešė perduosiančios Ukrainai pažangių raketų sistemų, įskaitant salvinės raketų ugnies sistemas HIMARS, galinčias vienu metu paleisti kelias tiksliai nutaikomas raketas.

JAV prezidentas Joe Bidenas sakė, kad Vašingtonas nerems atakų Rusijos teritorijoje. Rusija savo ruožtu pareiškė, kad tokie smūgiai kelia platesnio konflikto tarp Vašingtono ir Maskvos grėsmę.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer