Naktį Šiaulius sukrėtęs 15-metės nužudymas – filmuota medžiaga iš įvykio vietos

Naktį Šiaulių miestą sukrėtė kraupus įvykis – policija atlieka tyrimą dėl 15-metės nužudymo, kurios kūnas buvo rastas įsuktas į kilimą Gegužių gatvėje prie konteinerių. Naujienų portalas tv3.lt dalijasi išskirtine TV3 žinių medžiaga iš įvykio vietos.

Ankščiau policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad informacijos sulaukta iš žmonių, kurie pamatė prie konteinerio kruviną kilimą.

Netrukus buvo sulaikyti 4 įtariamieji: nepilnametė (g. 2007 m.) ir trys vyrai (gimę 1999 m., 2001 m. ir 2004 m.) uždaryti į areštinę. „Nors mažamečiams (asmenims iki 14 m.) nėra taikoma baudžiamoji atsakomybė, tam tikrais, Baudžiamojo kodekso 13 straipsnyje nurodytais pagrindais, asmenys gali atsakyti ir nuo 14 metų. Dėl nužudymo mažamečiai gali būti teisiami“, – pranešime teigė bylos tyrimą kontroliuojanti prokurorė.

Anot R. Matonio, įtariamieji buvo sulaikyti šiąnakt ir tą pavyko padaryti iš esmės iš karto po įvykio. Nors pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo, tačiau policija tiria kelias galimas nusikaltimo versijas, apie kurias, anot R. Matonio, kalbėti dar per anksti.

Šįvakar 18:30 val. TV3 žiniose stebėkite išskirtinę medžiagą ir liudijimus iš įvykio vietos!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer