Nustebino Lukašenkos sprendimas: kariams įsakė nuimti derlių

Kariuomenės ekspertas Olegas Ždanovas sako, kad naujausias Baltarusijos diktatoriaus Aliaksandro Lukašenkos sprendimas rodo, kad jis ieško naujų būdų, kaip išvengti savo kariuomenės įtraukimo į karą Ukrainoje, rašo „Unian“. A. Lukašenka kariams įsakė vykti į laukus ir padėti nuimti derlių.

O. Ždanovas pastebi, kad A. Lukašenka į žemės ūkio darbus įtraukė ne tik kariuomenės atstovus, bet ir policininkus. Diktatorius viešai išsakė kritiką, kad kol kas derlius nuimamas per lėtai.

„Jis pareiškė, kad kariuomenė ir milicija turi dalyvauti nuimant derlių ir tai geriau, nei dalyvauti kare. Lukašenka pridėjo, kad armija galės prisidėti prie karo, kai baigs dirbti laukuose“, – sako O. Ždanovas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad liepos pabaigoje A. Lukašenka liepė apginkluoti miškininkus, anksčiau buvo duotas nurodytas apmokyti ir apginkluoti gelbėjimo tarnybų darbuotojus.

Pasak paties diktatoriaus: „Jeigu kas nutiktų, neduok Dieve“.

Planus apginkluoti gelbėjimo tarnybų darbuotojus A. Lukašenka įvardijo dar iki Rusijos karo Ukrainoje pradžios, vasario 7-ąją, sakydamas, kad turimų 65 tūkst. karių neužteks, o „gaisrininkai konflikto atveju ne tik gaisrus gesins“.

Valstybinės gyvūnų ir gamtos apsaugos inspekcijos darbuotojai prireikus turi būti pasirengę „stoti su ginklu“, kad apsaugotų šalį, liepos 25-ąją pareiškė A. Lukašenka susitikime su inspekcijos viršininku Jurijumi Terteliu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer