Pasiruoškite karščiui: šils net iki 28 laipsnių

Lietuvoje pirmadienį buvo saulėti ir vasariškai šilti orai. Artimiausią naktį debesuotumas bus menkas, bus didelių pragiedrėjimų. Lietaus nenumatoma. Rytas daug kur saulėtas, bet vėliau danguje rasis vis daugiau debesų. Kai kurie jų užaugs tiek, kad pasipils trumpas vasariškas lietus.

Šiandien pietinių krypčių vėjas Lietuvos link plukdė šiltą orą. Šis srautas nenutrūks ir naktį, todėl artimiausia naktis bus šilta – net paryčiais, kai temperatūra žemiausia, bus apie 13–15 laipsnių. Rytoj dieną oras drąsiai šils iki 25–27 laipsnių ir net prie pat jūros bus apie 22.

„Kitaip tariant, ir rytoj Lietuvoje bus vasara. Naktis menkai debesuota, dieną debesuotumas nepastovus, kai kur nulis trumpas vasariškas lietus, galima ir perkūnija. Naktį oras atvės iki 13–15 laipsnių, dieną kais iki 25–27 laipsnių šilumos, prie pat jūros bus apie 22“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Trečiadienio naktį palis tiktai vietomis ir trumpai, dieną vasariškos liūtys pasipils beveik visur, galima perkūnija ir net kruša. Naktį atvės iki 14–16, dieną oras kais iki 23–25, rytuose vietomis 28 laipsnių šilumos, prie jūros, šalies vakaruose, bus apie 18–20 laipsnių.

Ketvirtadienį irgi vietomis lis, galima ir perkūnija. Naktį jau įprasti 13–15 laipsnių, diena jau nebe tokia karšta: šils iki 23–25, prie jūros bus 18–20 laipsnių šilumos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer