„Pokazucha“ baigėsi: iš kare vyrų netekusių moterų atėmė „padovanotus“ kailinius

Antradienį internete ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame vyras įteikia kare vyrų netekusioms moterims po kailinius. Tačiau šiandien paaiškėjo, kad visa tai tebuvo propagandinis šou – iš karto po to, kai išsijungė vaizdo kameros, kailiniai iš moterų buvo atimti.

Apie tai papasakojo viena iš moterų, gavusių kailinius. Pranešimo ekrano kopijas paskelbė Mariupolio mero patarėjas Petro Andriuščenka. 

Iš pradžių davė, paskui atėmė

Viena iš moterų, kuriai mainais už mirusį vyrą buvo padovanoti kailiniai, parašė, kad nufilmavus propagandinius vaizdo įrašus filmavimo grupei buvo liepta pasiimti visus kailinius. 

Našlė pasakoja, kad kelios moterys spėjo nueiti su kailiniais, tačiau iš jos ir dar trijų moterų „dovanos“ buvo atimtos. Buvo žadama atvežti geresnius, kokybiškesnius, nes, kaip sakė jie, neva padovanoti buvo nekokybiški.  

Pasak vienos iš našlių, moterų skambučiai buvo ignoruojami visą dieną, po to buvo pasakyta, kad kailinius jos gavo per klaidą ir neva juos reikia atiduoti kitoms moterims. Našlė įtaria, kad neva jai skirti kailiniai iš tiesų buvo perduodami iš rankų į rankas, filmuojant propagandinius filmukus ir atimami.

 

Naujienų portalas tv3.lt antradienį skelbė, kad grupelė kare vyrų netekusių moterų dovanų gavo po kailinius. Gavusios tokią dovaną moterys sakė, kad „Turbūt ne visos pagalvojo, kad bus tokia galimybė“.  

Apie tai „Twitter“ paskelbė tinklaraštininkas Rustemas Adagamovas.  

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip kailiniais pasidabinusios moterys dėkoja už tokią dovaną.   

Jas filmuojantis vyras primena, kad šios dovanos nuo „Maskvos rusų aktyvistų“ ir priduria, kad „tokie momentai parodo, kad mes – viena šeima“.  

„Freedom“ skelbia, kad ši „akcija“ vyko laikinai okupuotose Donecko ir Luhansko sričių teritorijose. O šiandien paaiškėjo, kad išsijungus propagandistų kameroms, kailiniai iš moterų buvo atimti.  

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer