Vaizdas prie Šatunovo kapo šeimai kelia nerimą: pasamdė apsaugą

Jurijus Šatunovas mirė birželį, eidamas 49-uosius gyvenimo metus. Artimuosius ir gerbėjus sukrėtė staigi scenos žvaigždės mirtis, o menininko kapas Trojekurovo kapinėse, kur palaidota dalis jo pelenų, virto piligrimystės vieta.

Gerbėjai skuba aplankyti Trojekurovo kapines, kad pagerbtų J. Šatunovo atminimą. Žmonės nuklojo menininko kapą baltomis rožėmis, palieka įvairius užrašus, žaislus… Tačiau kartais situacija tampa nekontroliuojama, rašo starhit.ru.

Prireikė daugiau apsaugos

Su netektimi negalintys susitaikyti gerbėjai įsijungia muzikanto hitus jo amžino poilsio vietoje ir pradeda šokti. Kai kurie krenta prie kryžiaus ar gulasi ant vainikų.

Siekdama nuraminti siautėjančius lankytojus, administracija nusprendė sustiprinti saugumą.

„Nėra jokių apribojimų apsilankyti Jurijaus Šatunovo laidojimo vietoje. Atsižvelgiant į intensyvų piliečių srautą, buvo įsteigtas papildomas saugumo postas tvarkai užtikrinti. Kiekvienas gali aplankyti kapą ir padėti gėlių darbo valandomis nuo 9.00 iki 19.00 val.“, – pranešė „Ritual“ „Telegram“ kanalas.

Maskvoje palaidota tik dalis žvaigždės pelenų. Jau kurį laiką menininkas gyveno Vokietijoje, todėl jo žmona likusią pelenų dalį išvežė į antrąją jo tėvynę. Ten giminaičiai planuoja išbarstyti pelenus prie ežero – J. Šatunovo mėgstamos vietos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer