Siaubas lėktuve: 4 kilometrų aukštyje užsiliepsnojo lėktuvo variklis

Iš Meksikos į Ameriką skridusio pigių avialinijų lėktuvo keleiviai už bilietus namo sumokėjo šoku, baime, maldomis ir pražilusiais plaukais. 4 km aukštyje užsiliepsnojo lėktuvo variklis. Visa laimė viskas baigėsi laimingai.

Tikras siaubas 4 km aukštyje. Lėktuvo keleiviai filmuoja, kaip liepsnoja ir žiežirbomis spjaudosi dešinysis orlaivio variklis.

Veiksmas vyksta netrukus po 22 val. vietos laiku virš Meksikos. Iš Gvadalaharos į Los Andželą JAV skridusiame lėktuve maždaug 10 skrydžio minutę pasigirdo sprogimas ir užsiliepsnojo variklis.

Pigių avialinijų „Viva Aerobus“ lėktuvo įgula apsuko orlaivį maždaug 4 km aukštyje ir jau po 40 min. keleiviai sėkmingai išsilaipino oro uoste, iš kurio ir pakilo. Visa laimė gedimas nevirto katastrofa, o avialinijos dabar aiškinasi, kas gi nutiko.

Portugaliją jau kurį laiką siaubia miškų ir krūmynų gaisrai. Šalies ugniagesiai Alvao parko teritorijoje užfiksavo neeilinį ugnies viesulą teritorijoje, kurioje jau sukontroliavo 4,5 tūkst. hektarų gaisro plitimą.

Portugalijoje šiemet gaisrai prarijo 87 tūkst. hektarų miškų. Maždaug 1 proc. visos šalies teritorijos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer