Zelenskis: Rusija yra kaip „Titanikas“ – priplaukė ledkalnį ir nuskęs

Rusija yra kaip „Titanikas“ – priplaukė ledkalnio viršūnę ir nuskęs, pareiškė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis.

Apie tai jis kalbėjo savo tradiciniame kreipimesi į ukrainiečius, rašo UNIAN.

„Dabar esame tokiomis aplinkybėmis, kai jau aišku, kad priešas nepasieks savo tikslų, tačiau dar reikia laiko, dar reikia pastangų, kad rusų skaičiavimai lūžtų, kad jie pralaimėtų ir šioje srityje. Turime ištverti šį laiką ir kartu su partneriais dėti visas reikiamas pastangas. Taip ir bus“, – kalbėjo jis.

V. Zelenskis taip pat pažadėjo spausti rusus visais frontais – fronto linijoje, politiniame fronte, ekonomikos ir informacijos srityse.

„Už kiekvieną apšaudymą – bus atsakyta okupantams. Orechovas – bus. Čaplinas – bus. Šepetiovka– bus atsakyta, Mirgorodas, Charkivas, Mariupolis ir Donbaso miestai, visi kiti, nukentėję nuo Rusijos kariuomenės, už juos bus atsakyta“, – pabrėžė jis.

Prezidentas pridūrė, kad Rusija tiek Ukrainai, tiek Europai ir pasauliui sukėlė daugybę problemų, krizių ir nelaimių.

„Tačiau didžiausią katastrofą patiria pati teroristinė valstybė. Vasario 24 d. šis „Titanikas“ priplaukė prie ledkalnio ir, kad ir kaip jie bandytų išsilaikyti, jiems nepavyks“, – sakė jis.

Vasario 24-ąją Rusija įsiveržė į Ukrainą. Rusijos kariuomenė atakuoja ne tik karinę infrastruktūrą, bet ir civilinius objektus, griauna Ukrainos miestus ir žudo civilius gyventojus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer