Šio 7-mečio nuotrauka sujaudino tūkstančius: pažiūrėkite, ką daro rusai Ukrainoje

Tarp Vinycos centre įvykdyto raketinio išpuolio aukų pateko 7 metų berniukas Romanas iš Lvovo. Šiuo metu jo būklė itin sunki, jis evakuotas gydytis į užsienį.

Ketvirtadienį, liepos 21 dieną, savo tviterio paskyroje apie tai pranešė Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Heraščenka. Jo paskelbtoje nuotraukoje matyti ligoninės lovoje gulintis vaikas, vardu Romanas. Visas jo veidas apvyniotas tvarsčiais, o iš kūno išvesta daugybė vamzdelių. Po raketos smūgio septynmetis Romanas smarkiai apdegė, susilaužė ranką, jo galvoje rasta skeveldrų.

„Po raketos smūgio Vinycoje 7 metų Romanas buvo sunkiai nudegęs, sulaužyta ranka, rastos skeveldros žaizdos galvoje. Romanas buvo evakuotas gydytis į Drezdeną.

Jo tėtis rado Romaną Vinycos ligoninėje. Kad jo žmona mirė, jis sužinojo tik prieš 3 dienas po DNR ekspertizės“, – rašė jis.

Pranešė apie dar vieną auką

Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas savo tviterio paskyroje ketvirtadienį pranešė apie po to paties sprogimo žuvusią 20-ies metų merginą.

„Rusijos raketų smūgio Vinicoje aukų skaičius vėl išaugo – iki 26 žmonių. Ligoninėje mirė 20-metė Olga Lysenko. 98 proc. jos odos buvo nudegę. Ji ėjo namo iš odontologo, kai į ją pataikė raketa. Mums reikia oro gynybos sistemų. Tada galėsime sustabdyti šias tragiškas mirtis“, – rašė jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer