Štai kas jums nutiks, jei liausitės užsiimti sеksu

Mažai kas gali taip pakelti nuotaiką ir sudominti, kaip viena seniausių ir nuostabiausių pramogų pasaulyje. Bet dauguma neįvertina sveiko, reguliaraus sеkso svarbos.

Dabar mes jums papasakosime, kodėl neverta atsisakyti sеkso. Štai kas nutinka jūsų kūnui, kai liaujatės užsiimti sеksu:

1. Jūs dažniau sergate.

Jei ilgai neužsiimate sеksu, jūsų imuninė sistema akivaizdžiai ima silpnėti. Tai reiškia, kad mikrobams paprasčiau patekti į jūsų organizmą ir užkrėsti jus gripu arba peršalimu. Tad sеksas – būdas atsisakyti gerti arbatą su aviečių uogiene!

2. Jums padidėja streso lygis.

Sеksas – puikus būdas sumažinti streso lygį. Reguliarus sеksas sumažina streso hormono kiekį, todėl tampate labiau atsipalaidavęs. Be sеkso jūs tampate lėto veikimo bomba!

3. Jums sunku susijaudinti.

Kaip nekeista, tai gryna tiesa – reguliarios praktikos nebuvimas dažnai veda prie to, kad žmogus negali susijaudinti. Vyrams tai sukelia erekcijos problemų, o moterims – negalėjimą pasiekti orgazmą. Taigi nesiliaukite praktikuoti, kad visuomet užsivestumėte iš pusės apsisukimo!

4. Kinta Jūsų sapnai.

Kai kurie žmonės dėl nereguliaraus lytinio gyvenimo sapnuoja keistus sapnus. Pavyzdžiui, jums gali sapnuotis sеksualios scenos arba galite sapne patirti orgazmą.

5. Bėgant laikui jūs prarandate norą užsiimti sеksu.

Jei jūsų organizmas pastebi, kad jūsų sеksualinio susilaikymo periodas užsitęsė, jis sumažina lytinių hormonų gamybą. Po kurio laiko jūs jau nebenorite sеkso ir pasikeičia jūsų libido. Tai – lytinių hormonų trūkumo požymis.

6. Didėja atstumas tarp jūsų ir partnerio.

Kai santykius užmezgę žmonės retai miega kartu, atstumas tarp jų ima didėti. Galiausiai jūs pradedate abejoti partneriu, o kiti žmonės jums tampa kur kas patrauklesni.

7. Mažėja Jūsų savivertė.

Nenuostabu, kad žmogaus, kurio niekas nenori, savivertė mažėja. Bet sеkso nebuvimas taip pat blogai veikia savijautą ir net gali sukelti depresiją. Tyrimai liudija, kad reguliarus sеksas padeda susidoroti su depresija ir efektyvumu beveik prilygsta antidepresantams!

8. Jums padidėja vėžio rizika.

Vyrams, kurie ilgai neužsiima sеksu, padidėja rizika susirgti priešinės liaukos vėžiu. Tad kartais surenkite sau iškrovą – tai mažina vėžio ligų susirgimo riziką!

P. S. Sutikite, esant tokioms priežastims, mes visi tiesiog privalome reguliariai užsiimti sеksu! Juk tai būtina sveikatai!

vmarkus.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer