Sužlugę koncertų planai nesutrukdė Egidijui Dragūnui-SEL: pasirodymą surengs Alytaus klube

Po daugybės atlikėją Egidijų Dragūną-SEL supurčiusių skandalų, daugelis šalies klubų ir kitų vietų neleidžia vyrui surengti savo koncertų. Tačiau nepaisant to, skelbiama, kad atlikėjas pasirodys Alytaus naktiniame klube.

Egidijus Dragūnas socialiniuose tinkluose savo gerbėjams paskelbė, kad kovo 25-ąją visų lauks naktiniame Alytaus klube „Amigo“. Tą patį vakarą su Sel pasirodys didžėjų duetas ir Kauno „G-Spot“.

„Medusa.lt“ bilietų pardavimo internetinėje svetainėje rašoma, kad už bilietą reikės sumokėti 47 eurus.

Primename, kad pastarieji metai atlikėjui nebuvo itin sėkmingi. Grupės „Sel“ pasirodymui kelią užkirto miesto valdžia. Grupės lyderis Egidijus Dragūnas šią situaciją vadina absurdiška ir abejoja valdininkų išsakytais argumentais.

E. Dragūnas koncertą Vasaros estradoje planavo organizuoti liepos 9-ąją. Prašydamas išduoti leidimą koncertui, į miesto Savivaldybę jis kreipėsi šių metų sausio viduryje ir netrukus sulaukė netikėto atsakymo. Klaipėdos miesto administracijos atsiųstame laiške nurodyta, jog planuota koncertinė veikla yra neįmanoma, mat po kiekvieno E. Dragūno koncerto pasipila lavina gyventojų skundų. Esą žmonės yra nepatenkinti renginio metu keliamu per dideliu triukšmu, kuris trikdo vietinių poilsį ir ramybę.

Paprašė palaikymo Pats atlikėjas šiuos argumentus viešai sukritikavo ir kreipėsi į klaipėdiečius, prašydamas palaikymo:

„Sveiki, šiandien kreipiuosi į klaipėdiečius. Mes pranešėme, kad Klaipėdoje vyks mūsų koncertas, bet šiandien iš Klaipėdos savivaldybės gavome laišką, kad mūsų koncertas nėra įmanomas, nes Savivaldybė baiminasi riaušių, per didelio garso, bet aš tik suvokiu, kad tai yra piktybinis pagalių kaišiojimas į ratus.

Brangūs valdininkai, noriu pasakyti jums viena, kad tai yra bendras Lietuvos tautos turtas, tai nėra jūsų turtas ir jūsų sprendimai yra neteisingi, nesąžiningi.

Prašau Klaipėdos žmonių, kurie klauso mano muziką, kurie buvo mūsų koncertuose, aš labai stengiausi daug kartų dėl jūsų, pasistenkite šiandien dėl manęs ir apginkite teisybę. Ačiū, Klaipėdos žmonės. Ar tai sąžininga? Pamąstykite“, – sakė E. Dragūnas savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje.

Koncertai Lietuvoje kuriam laikui buvo sustabdyti dėl pernai pagrindinio grupės atlikėjo nuskambėjusių pasisakymų apie karą Ukrainoje.

Apie atšaukiamą koncertą išgirdę klaipėdiečiai svarstė, ar miesto atstovų sprendimas negali būti susijęs su politiniais motyvais ar asmeninėmis antipatijomis.

Tokius pasisakymus Klaipėdos mieto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Marius Poimanskis griežtai paneigė.

„Pasklidus žiniai apie neišduotą leidimą koncertui, mūsų telefonai visą rytą netyla. Noriu pasakyti, kad mes griežtai atsiribojame nuo bet kokių politinių motyvų. Neišduoti leidimo nuspręsta atsižvelgiant į ankstesnę koncertinę patirtį. Šiemet teikdamas prašymą atlikėjas nurodė, kad renginį planuoja vykdyti ilgiau nei iki 23 val., o tai pažeidžia nustatytą tvarką. Susisiekėme ir paprašėme pakoreguoti laiką, tačiau į šias pastabas atsižvelgta nebuvo“, – teigė M. Poimanskis.

Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko nuomone, natūralu, jog žinia apie neįvyksiantį koncertą sulaukė prieštaringos žmonių reakcijos. „Žinoma, suprantama, kad ne visi klaipėdiečiai yra juo patenkinti, kadangi uostamiestyje gyvena nemažai grupės „Sel“ gerbėjų.

Atsiribodamas nuo politikos, kaip miestietis, galiu pasakyti, kad vienareikšmiškos nuomonės turbūt nėra, bet esu įsitikinęs, kad miesto atstovai, kurie yra atsakingi už leidimų suteikimą, priėmė labiausiai pagrįstą ir argumentuotą sprendimą“, – kalbėjo meras.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer