Ukrainiečiai susprogdino okupacinės valdžios būstinę Melitopolyje

Laikinai okupuotame Zaporižios srities Melitopolio rajone Ukrainos partizanai naktį susprogdino okupacinės valdžios pareigūnų štabą, kuriame buvo ruošiamas pseudoreferendumas dėl prisijungimo prie Rusijos Federacijos.

„Pasipriešinimo judėjimas ir toliau ne tik užsimena, bet ir garsiai deklaruoja okupantams, kad jie čia nėra laukiami. Viskas, kas kažkaip susiję su pasiruošimu pseudoreferendumui, bus sunaikinta vietoje“, – „Telegram“ pranešė Melitopolio meras Ivanas Fiodorovas.

Okupacinės valdžios pareigūnų būstinė buvo Priazovskos kaime. I. Fiodorovo teigimu, būtent susprogdintose patalpose okupacinė valdžia ruošėsi vadinamajam „referendumui“ ir išdavinėju ukrainiečiams žmonėms rusiškus pasus.

„To pasekmė – minus vienas rajonas, kuriame ir gyventojai, ir bendrininkai kiek įmanoma atokiau laikysis nuo pseudoreferendumo“, – pabrėžė miesto meras.

Maskvos remiama laikinai okupuotos Zaporižios srities valdžia rugpjūčio pradžioje pareiškė, kad pradeda rengtis referendumui dėl prisijungimo prie Rusijos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer