Putinas ligoninėje aplankė Ukrainoje sužeistus karius: kadrai kaipmat prajuokino ukrainiečius

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas buvo užfiksuotas besilankantis vienoje Maskvos ligoninėje. Pranešama, kad režimo lyderis čia atvyko paspausti rankų jo taip vadinamosios „specialiosios karinės operacijos“ Ukrainoje dalyviams.

Kaip praneša „Sky news“, V. Putinas apsilankė Mandriko karinėje klinikinėje ligoninėje Maskvoje.

Čia jis lankė per karą Ukrainoje sužeistus karius.

Nuotraukose matyti, kad kartu su V. Putinu į ligoninę vyko šalies gynybos ministras Sergejus Šoigu.

Kiek anksčiau trečiadienį Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pareiškė, kad V. Putinas asmeniškai kontroliuoja Rusijos karių medicininę priežiūrą, todėl ir lankosi medicinos įstaigose.

D. Peskovas sako, kad V. Putinas jau kelis kartus aplankė specialiosios operacijos Ukrainoje dalyvius ligoninėse.

Prorusiška spauda rašo, kad kare Ukrainoje sužeistiems kariams medicininė pagalba yra suteikiama laiku, vis dėlto, Vakarų žiniasklaida ne kartą yra teigusi, jog Rusija praktiškai nesirūpina nei sužeistais, nei žuvusiais savo kariais.

Ukrainiečiai jau juokiasi iš V. Putino vizito ir įtarinėja, kad jo iš tikrųjų nė nebuvo, o nuotraukos buvo padarytos Rusijos prezidento bunkeryje.

„Siūlome jums laidą: „Putinas atvyko į ligoninę aplankyti Ukrainoje sužeistų kariškių“.

Spėjame, kad Kremliaus motulei bunkeryje buvo įrengtas ligoninės palatą primenantis kambarys, kuriame ji, drebėdama iš baimės ir patinusi nuo ant jos užsivilktos neperšaunamos liemenės, bendrauja su neaiškiu asmeniu“, – „Telegram“ rašo „UNIAN“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer